Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka opinii na temat danej repliki.


Recommended Posts

Cześć, zaczynam dopiero z ASG i po przeczytaniu kilku tematów na forum upatrzyłem sobie replikę ale chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał styczność z dana firma/replika. Byłbym wdzięczny czy opłaca się wydać tyle pieniędzy na nią czy lepiej poszukać innej, link do repliki https://www.specshop.pl/product-pol-16702-ARES-Amoeba-Airsoft-Replika-karabinka-Octarms-7-Keymod-Assault-Rifle-M4-KM7-BK.html. To była by moja pierwsza replika wiec wolałbym coś kupić porządnego. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dopiero zaczynasz to radzę wybrać się na strzelankę gdzie jest możliwość wypożyczenia sprzętu i zobaczyć co używają inni gracze. popytać/pomacać.

Ja produkty Aresa zawsze od siebie polecę. Od dawna mam ich G36, kiedyś przez chwilę miałem też M4 sprzed ery mosfetu EFCS.

Na jednej strzelance trochę pobiegałem ze stockową starszą wersją tej repliki, model Sharp Bros, wewnętrznie od tej różniła się silnikiem. W tej masz nowy wąski silnik. Jest to na tyle nowość że na tym forum nie ma o tym silniku informacji.

Bardzo fajnie to strzela w stocku, nie ma się do czego przyczepić. Super spust.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...