Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR15 URXII G&P - problem ze stabilnością wyniku


Recommended Posts

Cześć!

Mam następujący problem- brak stabilności wyniku fps. Zaraz po złożeniu zestawu wyszło w miarę stabline 580 fps +-/- 10 fps. (raz nawet 608 fps wypluło). Teraz minął tydzień, replikę chciałem przestrzelać przed strzelanką, a na chrono wyszło 440 fps. Rozebrałem, sprawdziłem i wszystko cacy. Zestaw cylindra szczelny, wszystko wygląda w miarę ok. Czy ktoś ma pomysł gdzie leży problem?

Replika ma w środku praktycznie nic z G&P:

- sprężyna Guarder M160,

- silnik Tornado F1 High Torque,

- lufa Prometheus 6.03 534mm,

- zestaw Bore up Modify - cylinder typ 0 (poza głowicą tłoka, bo pękła),

- głowica tłoka AIRSOFT ENGINEERING: ŁOŻYSKOWANA ALUMINIOWA GŁOWICA TŁOKA BORE UP (próbowałem również z BORE-UP PODWÓJNIE DOSZCZELNIONA GŁOWICA TŁOKA [CYMA], wyszło identycznie),

- komplet zębatek Core,

- sylikonowa zielona gumka G&G,

- Retro Arms Komora hop-up CNC.

 

Ktoś ma pomysł? Ja już kompletnie nie wiem co wymienić, zmodyfikować :? Chciałbym uzyskać stabilne 580 fps.

Dodam, że pomiary na różnych kulkach, więc to nie w tym problem. Mogę ewentualnie spróbować ze standardowym zestawem cylindra ze Specny...

 

 

Zdjęcie dla atencji :D

 

52835889_2261957183932884_2255385518671921152_n.jpg

Edited by Oozieee
Link to post
Share on other sites

Problemem może być WSZYSTKO. Nie da się pomóc. Po kolei musisz wszystko od A do Z sprawdzać i analizować wyniki. To zabawa na dni, tygodnie i miesiące. To może być kwestia oringu. To może być kwestia polerki cylindra. Może być kwestia popychacza czy zębatki tłokowej. To może być problem ze źle dopasowaną gumką. Może być problem z osiowością, montażem lufy w komorze... No wszystko...

Jeśli wypluło Ci 608fps (mi stare SP160 dawało 620) to tego wyniku trzymaj się jako wyznacznika dla szczelności. Uzyskanie 580fps będzie wskazywać na nieszczelność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...