Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy ASG, Cyma CM.028U czy JG0638 V2?


Recommended Posts

Cześć.

To mój pierwszy post na forum, witam wszystkich serdecznie. Chciałbym zacząć przygodę z ASG. Od kilku dni czytam o budżetowych karabinkach szturmowych i koniec końców na tapecie zostały dwie propozycje widoczne w tytule wątku.

Na czym mi zależy? Głównie na wysokiej bez-obsługowości, innymi słowy niskiej awaryjności. Przyzwoitej wytrzymałości (wiem, że to plastik fantastik) i możliwie optymalnej przyjemności z użytkowania. Nie zamierzam tuningować, jeżeli wkręcę się w zabawę kupię coś z wyższej półki. Będzie to też bardziej świadomy wybór. Tymczasem, pomożecie proszę wybrać? Obie propozycje kosztują tyle samo, mają okiem laika zbliżone parametry i są w miarę przyzwoicie wykonane.

Byłbym również wdzięczny za pomoc w wyborze okularów ochronnych dla okularnika. Najlepiej coś z oferty bron.pl i taiwangun.com bo tam będę robił zakupy. Kulki rozumiem 0.25g przy tej prędkości wylotowej?

Pozdrawiam!

AK-47.jpg

G36C.jpg

PS. Jeżeli temat bardziej pasuje do działu "jak zacząć" - uprzejmie proszę moderatora o przeniesienie. Dzięki!

Edited by Viniciuss
dopisek
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...