Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3198 profile views
 1. Aż tak jakość nie spada żeby kulki przez 6.01 nie przechodziły zresztą jest wiecej typów które bez problemu przez te lufe przechodzą . Od biedy możesz nabyć najkrótszą lufe edgi i zrobić z tego siewnik
 2. Bardzo betonowe to środowisko się zrobiło kiedyś nikt trzody nie robił . Zdelegalizować Ersoft i się skończy do tego wkońcu dojdzie jak będą takie numery .
 3. Wymagania widzę masz spore , rozważ lufe 6.01 ,delikatny wzrost fps swoje zrobi . pneumatyka mniejszym obciążeniem się odwdzięczy żywotnością ;-)
 4. Obowiązkowy flathop ;] i 0.40-0.45-tki Zależnie od limitów dmr na polach .
 5. Kup Specnę Edge. Nowszy lepszy szkielet i kilka flaków względem starej seri saec . Warto będzie zmienić gumke Hopup na flathopa i w stoku na start wystarczy.
 6. U nas w ekipie Kuglaje meczymy i dają rade .
 7. Pomysł bardzo fajny . Sprzedaż takiego zestawu wykonanego z alu zapewne przyciągnie zwolenników . Przyznam się że szarpnął bym się na taki adapterek ;-)
 8. Troszkę mały budżet na porządną snajperkę jeżeli jesteś na snajperkę uparty to --> post wyżej kolega dobrze piszę chodź dołożył bym jeszcze modify m24 na promocji i zbieranie gotówki na dalsze tuningi . A doświadczenia z porządną szurmanką nie posiadasz , Więc skłaniał bym Cię ku porządnej szturmówcę (450fps) ewentualnie replicę DMR (500-550) Porządnie złożony szturm na dobrych częściach robi dużo większą robotę i daje więcej frajdy niż nie wykoksowana snajperka ,zresztą mając snajperkę wypadało by mieć obowiązkowo boczniaka .
 9. Specna na m140 troche pochodzi a może nie pochodzi loteria żeby tak mocno tuningować . Specna to spoko baza pod normalną przeciętną szturmówkę . Jak chcesz się za Dmr zabierać to zrób to na porządnej bazie.
 10. Proponował Bym Ci poszukiwanie Cymy modele cm 0.40/045 W tym budżecie spokojnie dostaniesz i na baterie starczy i lata powinna wytrzymać . Prosta sprawa pod tuning jak dozbierasz .
 11. Za coś jeść trzeba więc gość kombinuje xDDDDD Maple leaf macaron 60* możesz dopasować. Jeżeli CI pęka to przyjrzyj się ramieniu w komorze czy nie ma nigdzie ostrej krawędzi .
 12. Bateryjka 7.4 1200 z tajwanu pasek za kilka dyszek pod dekiel . Co do tuningu : Warto wstawić lufe precyzyjną np. ZCI / promyk/pdi obowiązkowo flathop np. maple leaf Doszczelnić flaki zmiana głowicy cylindra na uszczelnioną np. shs niebieska Zmiana dyszy na krótką shs fioletową Zmiana oringu na głowicy tłoka i około 450fps i spoko osiągi masz.
 13. Do jakiego wyniku powinniśmy dążyć na chrono Do jak największego JC na kulkach docelowych czy żeby powietrza było tyle by na 0.20 i np. 0.40 pojawił się taki sam wynik w przeliczeniu na J ? Jak Jc na poziomie 10% wpływa na celność ?
 14. E&L jest zdecydowanie lepszy od cymy ,wszystko z wyjątkiem tłoka ma lepsze i bardzo tanio idzie zrobić 500fps z fajnym zasięgiem skutecznym . Do Cymy warto dobijać do (440-450fps) Obowiązkowo zmiana lufy na precke Pchanie flathopa na stokową lufe cymy coś tam daje ale szału nie ma . W swoich/jej cymie zmontowałem taki zestaw Cymy mam trzy i w każdej prawie taki sam set w jednej pdi 0.1 + m120 M130 specna arms Głowica cylindra podwójne uszczelniona Dysza uszczelniona shs 19.7 Teflonfix Silnik tornado torque Lufa Pdi 6.05 Guma 75* super makaron i dystanser maple leaf omega daje to ponad 470fps więc wstawienie sprężyny m120 będzie w sam raz pod limit . Z 70m bez problemu zestrzeliwuje parapet o wymiarach długość metr szerokość 25cm
×
×
 • Create New...