Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3239 profile views
 1. Do stokowej specny guarder 120 daje równo 420fps Nie narobi to szkód ,najtańsza lufa polecana Steelbull .
 2. dziwne że facet nie może się pogodzić z tym forum i co chwile nowe konta i bzdury piszę xD Co do osiowości zależnie od repliki , w AK zależnie jak dokręcisz śruby selektora czy chwytu tak może się ułożyć dysza.
 3. źle złożyłeś hopupa stąd problem
 4. Ten cały norwicz to kjw kp-06 Może inne repliki tej firmy Ci podejdą ? Strzelałem z kwc 1911 osiągi to ma eleganckie tylko że dostępność magazynków powala ;/
 5. Opłacalność zawsze kwestia sporna . Denerwujące zjawisko jest gdy ma się sprzęt osiągami dobry ale wizualnie niezadowalający właściciela takie sprzęty później lądują w komisie .
 6. Będziesz zadowolony ze snajperki która po tuningu będzie mniej efektywna w walce niż zwykła cyma045 kupiona używana za 350zł i stuningowana za 50zł ? Jeśli tak to JG bar 10 , jeśli nie to polecam iść w strone Aega
 7. Z osiągów cymy zadowolony będziesz napewno, Najlepiej przyjać założenie kup to co Ci się bardziej podoba a resztę się ewentualnie stuninguje. Jeżeli wolisz Hake to dołóż do specny .
 8. W Specnie do 450fps (Sprężyna 120tka) Zębatki zmieniał bym dopiero jak padną w drużynie każdy u nas ma specne na stokowych zębatkach i nigdy się jeszcze nie zdarzyło żeby padły .(Mając na myśli specne saec i orion) Tłok na stalowej szczęce w Saecu jest wiec też nie ma sensu wprzódy zmieniać . ( Polecam w każdej Zmiana silnika +dołożenie mosfetu +Reszta w Lufe/gume )
 9. Według moich testów przy lufach 509 /455/380/363/247 Wyszło że nie ma to wpływu na zasięg i skupienie Tyle że przy lufach poniżej 30cm sprężyny będą dawać mniejsze fpsy . Zauważyłem też że na stokowych lufach (Cyma/specna) zasięg skuteczny różni się nawet o 10metrów względem donośności . Na Lufach Pdi testy mi wykazały że zasięg skuteczny i maksymalny to to samo . Na ten moment buduję tylko karabiny lekkie do 3kg i krótkie lufy (30cm max) pod 450fps Las i jestem zadowolony tyle że jakość lufy zrobi największą robotę .
 10. Dziwne bo hawk w stoku powinien 320fps wypluć po wsadzeniu promyka i doszczelnieniu 350fps (1.2J) powinieneś bez problemu uzyskać bez dalszych modyfikacji . Zainteresuj się flathopem mniejsze spadki fps gdy już ten hopup jest docelowo ustawiony . Zębatki wytrzymają zostaw. Unikaj Aluminiowych części w Szkielecie te stoki szkielety i tak padają prędzej czy później .
 11. Cylinder Cylindrowi nie równy . Zanim mój hawk umarł w sensie szkielet zrobiłem pomiary na chrono i . Na cięższych kulkach notowałem minimalny wzrost mocy (0.32bls ) A przy testach zasięgowych (wykorzystuje swej roboty strzelnice i cele różnych wielkości ) Był sznurek do samego końca czyli tak jak być powinno . Gdy wsadziłem typ 2 shs pod (210-350) to rozrzut na ostatnich 5metrach był nie do przyjęcia.
 12. Z tego co idzie zrozumieć z tekstu najzwyczajniej żle złożyłeś i zębatka nie wytrzymała . Skoro jesteś początkujący to zatem normalne że pierwsza tuningowana przez nowicjusza replika zazwyczaj generuje same problemy ^^ . na YT masz filmiki z dokładnej budowy v2 wpisz gearbox v2 disassembly
 13. Driver2503

  SRS A1

  Lunete malowałeś sam czy to jakaś specjalna okleinka ?
 14. W obu przypadkach instaluj mosfet kable niskooporowe , od Borka się odchodzi wiecej z tym problemów jak korzyści . To co producent piszę to jedno , wspomniałeś że konkretny rof Cię interesuję więc to zmienia troche podejście ;-) Poniżej pdi 6.05 nie zawracał bym sobie głowy ,nie jest aż tak drogim elementem lepiej odpuścić na innej części np. tańszy silnik https://gunfire.com/pl/products/dystanser-flat-hop-up-1152218913.html .https://gunfire.com/pl/products/gumka-hu-75-rozowa-1152218910.html U Siebie przy 465fps stosuję ten zestaw Maple Leaf ,przy lufie 6.05 na dystansie 70m parapet wielkości (wysokość/szerokość) 1mx0.3m miałem 100% celności. W internecie są na gunfire kody na 12% więc odrobinkę taniej można dostać . Tak zębatki shs powypuszczał za około 120zł różne wariację . Najlepiej było by się jednak mocno zastanowić czy idziesz w 450+full auto duży rof czy 500fps semi ;] Na początek najlepiej iść w jak najlepszą lufe i zamontować flata a potem będziesz zapewne wiedział czy full auto czy kilka metrów więcej ale semi ;]
 15. Pewna teoria głosi że przy lufach poniżej 30cm ~10cm będzie miało znaczenie zaś powyżej 30cm nie będzie róznicy w celności /zasięgu Cylinder zawsze powinien być dopasowany do długości lufy . Na dłuższej lufie przyrost fps również uświadczysz względem krótkiej lufy .
×
×
 • Create New...