Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3124 profile views
 1. Za 699 masz Specne Edge i to jest najtańsze rozsądne rozwiązanie w które warto pójść. Aktualnie są na 10procentowym rabacie na gunfire jak poszukasz youtuberów to oni dysponują kodami na -12% więc będzie zawsze dyszka taniej . Ja bym poczekał aż seria Edge będzie minus 20% i wtedy brał . Jeżeli jesteś początkujący i dopiero masz 2-5gier za sobą to pograj na porządnym pożyczonym sprzęcie jeszcze kilka razy a zobaczysz że faktycznie warto poczekać i kupić porządnie nim potem męczyć się z problematycznym dziadostwem . Z wynalazków przerobiłem większość w tym krótkie G3 od Jg miałem dwa tygodnie i po za budynkami w lesie mocno odstawało chociażby od stokowych Cym seri x0.40
 2. Zazwyczaj m100 są sporo krótsze od ich odpowiedników m120 itp . A włożenie tak słabej sprężyny do szkieletu powinno być dla początkującego łatwe . Weź śrubokrętem sobie pomóż wkładać prowadnice wraz z sprężyną do Gb .
 3. Driver2503

  AK [E&L]

  Dopasuj uszczelkę do tłoka .Dysza shs zdecydowanie in plus .Sprawdź osiowość .wahania rzędu 2-4fps i tak nie zauważysz . Flathop + Cieżkie kulki da ci największy przyrost zasięgu skutecznego zresztą małym kosztem .
 4. Hej . Ja ze swojej strony polecał bym CI sprawdzone modele Ak Cymy 040. bądź modele 077 w stoku będzie naparzało lepiej jak JG .
 5. Woodland bardzo dobrze się spisuje .
 6. Upierdliwa kostka stykowa generuje ten problem
 7. GF co chwile daje promocje i kody rabatowe od youtuberów są na 12% Dorzucił bym do zestawu E&L AK .
 8. Jak złożysz zgodnie ze sztuka to poprawi zdecydowanie . Ps: Po to ktoś wymyślił taki dystanser żeby taki wsadzić, ucinanie dystansera to proszenie się o słabsze osiągi .
 9. Hej Kulki specny arms core nadają się jedynie do kosza często w różnych replikach powodują zacinki plucie i inne takie numery zacznij od porządnych kulek .
 10. Hej . Skoro nie podaje na auto to spytam jakich kulek używasz i na jakim magazynku stokowym hi capie ? Regulacja silnika nie wpływa na gwarancje . spróbuj z regulacją silnika kręć o 1/4 obrotu i testuj .
 11. Witaj. Brzmi to jak byś łapał zacinki podejrzewam że do komory hopka będzie trzeba zajrzeć i zobaczyć czy z gumą wszystko w porządku .
 12. Spartaki to warto jedynie za 150zł z komisów kupować jeżeli są w dobrym stanie oczywiście jeżeli to seria AK .
 13. W skrócie fajna komora i buda . bebechy w kibel na start . Tobikas -> Będzie na początku Ci ciężko ale jeśli masz w sobie samozaparcie chęć do nauki to jest to najlepsza droga niż bujanie się z serwisantami Najlepiej też pogodzić się z tym że nawet po dobrym serwisie replika może się po jakimś tam przebiegu sypnąć to jest jak samochód .. Patrząc na koszta wysyłki w te i te i robocizny naprawde warto zainwestować swój czas.
 14. Jak na moje zdecydowanie ramowa ;] Wiele lotów na szczupaka na cyme zaliczyłem w tym roku a to ustrojstwo nie chce się połamać ;-) A ważę ponad 100kg ;] Można wsadzić tam sporą baterie lipo zakleić taśmą izolacyjną i z 10metrów nikt się nie połapie że to ramówka ^_^
×
×
 • Create New...