Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3473 profile views
 1. W przypadku pomalowańca Kultura pracy na tych filmikach taka mocno przeciętna . W przypadku replik KWA szkielet wytrzymuje na full auto 500fps na 11.1 bez problemu Ale odpycha mnie w niej kilka zbędnych inwestycji, strata kasy na lufe słabszą niż stockowa i zbędny granatnik który cene podbija . Kwa na dzień dzisiejszy do tysiąca po tuningu do dostania się przewija raz na jakiś czas ,a na twoim miejscu bym się nie śpieszył i poszukał czegoś innego .
 2. W sklepach np. taiwangun dostaniesz .
 3. Hej Repliki stokowe potrafią podziałać naprawdę długo i często mają napchane nadmiar smarów . Jak dbać ? nauczyć się serwisować , zrobić przegląd zerowy albo oddawać raz na jakiś czas do serwisu . Skoro dopiero zaczynasz lepiej poszukać serwisu, pierwsze próby serwisowania replik zawszę kończą się problemami i zbędnymi kosztami .
 4. Może być wina kołnierza, najlepiej mieć kilka gumek i testować która najlepiej wypada .
 5. Witaj . Dobra reakcja to minimum bateria 11.1V W przypadku świeżego nabytku dobrze było by zrobić serwis zerowy .
 6. Dawno tu nikt nic nie pisał zatem podzielę się swoim projektem cqb ze specny model e08 edge (wersja z stok mosfetem) , może w przyszłości ktoś będzie gotowca szukał i znajdzie ;-) Docelowo planowałem uzyskać około 330- 350fps i minimum 50m zasięgu skutecznego z którego jestem bez problemu w stanie trafić w wystającą zza przeszkody główkę . I ten cel udało się uzyskać . Szybkostrzelność ponad 25k/s ale że na arenach semi only to poprawiłem reakcje na spust . Co do cześci wewnętrznych kilka części było ściąganych z aliexpres by było taniej ;] Zębatki shs 13;1 - 65zł
 7. No nieźle z tym Gunfire wyszło swego czasu jak rozebrałem siga od jg i leżał mi na stole ponad miesiąc przypadkiem zadzwoniło gunfire zapytać czy jestem zadowolony z poprzedniej gwarancji na siga którą użyłem i postanowiłem poprawić po nich robote ;D opowiedziałem sytuacje że zrobili lipe i zaproponowali że wezmą to raz jeszcze i tak wzieli replikę z rozłożonym gb aż w szoku byłem ale jak to gfc i tak spiep**li robote ;D . Co do VFC standardowo .. ładna buda shit flaki . tłok specna full metal, <-- z mojego doświadczenia te tłoki lubią sobie pęknąć . Fioletowy tłok shs bym Ci p
 8. Weź lufe DaVinczi pod flata . zestaw od modify nie jest rewelacyjny spoko guma kiepski dystanser , mając lufe davinczi pójdź w pełny dystanser promyka . Flat działa fajnie nawet na replikach ponizej 300fps więc bez obaw ;-)
 9. Niestety nie ma na rynku repliki która jest super po wyjęciu z pudła, w każdej flaki trzeba robić . Jedna i druga firma ma porządne spasowanie i wygląd zewnętrzny kup tą która najbardziej Ci się podoba pograj i kieruj się w strone tuningu jeśli będzie Ci czegoś brakowało w replice.
 10. Z tych dwóch to RK . chodź w podobnych pieniążkach lepiej jest celować w Cyme 0.40/0.45/0.48 ponieważ 0.47C jest w innym standardzie zrobiona .
 11. Poszukać najbliższej drużny airsoftowej w twojej okolicy i zagadać do nich
 12. Magazynek nabity do maksimum generuje problem . ;]
 13. Jeśli na pojedynczym masz ogień ciągły to wytarł się przerywacz
 14. Cyma 040 nie ma przykręcanej komory . Tą sprężyne nakładasz na lufe . Możesz jej wcale nie dawać i też będzie śmigało .
 15. ( Własne opinie a nie cytowane z internetu ) bo robi się bajzel typu 2 serwisantów którzy się naprawde znają puszczą w świat opinie a 50 innych osób powiela te opinie nawet nie testując i wychodzi multum negatywnych opini . Przetestowałem więcej jak 10 tych luf a wychodziłem z założenia że klient mi do złożenia gówno dostarcza i byłem bardzo sceptyczny przy pierwszych sztukach Lufe ZCI również testowałem szału nie było ale zbyt krótko i mało ich miałem by się sensownie wypowiedzieć . Zdaj relacje czy Lambda One wypadnie lepiej niż Da Vinczi . ;-)
×
×
 • Create New...