Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3646 profile views
 1. Nie idzie edytować posta wyżej chodziło mi o zasięg 70metrów
 2. Odpowiem Ci jako użytkownik luf stockowych i pdi . Na 25m skupienia się nie mierzy nawet z repliki 200 fps z stockową lufą strzał za strzałem wchodzi w butelke od piwa . Przy replice o mocy 450fps na stockowej lufie problemem na semi było trafienie w blache wielkości ciut większej niż korpusu celność ocenił bym tak 5/10 Przy lufie PDI do tego na flathopie (maple leaf macaon+dystanser omega ) wchodziło 10/10 w parapet o wymiarach 20cm szeroki na 60cm wysoki czyli cel blisko 5x mniejszy niż rzeczona blacha
 3. Właśnie chciałem zacytować post kolegi wyżej żeby zamiast mierne shsy przetestował tiently albo Destructiony ;] Są zdecydowanei lepsze i za połowe kwoty shsa ;-) W tych czasach nie warto 350zł za silnik dawać gdyż z Chin jest za ułamek bądź połowe tej ceny opcja takiego zdobycia pod inną naklejką .
 4. Prawie to samo co tornado w tym 'przedziale cenowym"
 5. Nie wybieraj żadnej z tych najtańsza sensowna replika ak to cymka z seri 040/045
 6. W przypadku pomalowańca Kultura pracy na tych filmikach taka mocno przeciętna . W przypadku replik KWA szkielet wytrzymuje na full auto 500fps na 11.1 bez problemu Ale odpycha mnie w niej kilka zbędnych inwestycji, strata kasy na lufe słabszą niż stockowa i zbędny granatnik który cene podbija . Kwa na dzień dzisiejszy do tysiąca po tuningu do dostania się przewija raz na jakiś czas ,a na twoim miejscu bym się nie śpieszył i poszukał czegoś innego .
 7. W sklepach np. taiwangun dostaniesz .
 8. Hej Repliki stokowe potrafią podziałać naprawdę długo i często mają napchane nadmiar smarów . Jak dbać ? nauczyć się serwisować , zrobić przegląd zerowy albo oddawać raz na jakiś czas do serwisu . Skoro dopiero zaczynasz lepiej poszukać serwisu, pierwsze próby serwisowania replik zawszę kończą się problemami i zbędnymi kosztami .
 9. Może być wina kołnierza, najlepiej mieć kilka gumek i testować która najlepiej wypada .
 10. Witaj . Dobra reakcja to minimum bateria 11.1V W przypadku świeżego nabytku dobrze było by zrobić serwis zerowy .
 11. Dawno tu nikt nic nie pisał zatem podzielę się swoim projektem cqb ze specny model e08 edge (wersja z stok mosfetem) , może w przyszłości ktoś będzie gotowca szukał i znajdzie ;-) Docelowo planowałem uzyskać około 330- 350fps i minimum 50m zasięgu skutecznego z którego jestem bez problemu w stanie trafić w wystającą zza przeszkody główkę . I ten cel udało się uzyskać . Szybkostrzelność ponad 25k/s ale że na arenach semi only to poprawiłem reakcje na spust . Co do cześci wewnętrznych kilka części było ściąganych z aliexpres by było taniej ;] Zębatki shs 13;1 - 65zł
 12. No nieźle z tym Gunfire wyszło swego czasu jak rozebrałem siga od jg i leżał mi na stole ponad miesiąc przypadkiem zadzwoniło gunfire zapytać czy jestem zadowolony z poprzedniej gwarancji na siga którą użyłem i postanowiłem poprawić po nich robote ;D opowiedziałem sytuacje że zrobili lipe i zaproponowali że wezmą to raz jeszcze i tak wzieli replikę z rozłożonym gb aż w szoku byłem ale jak to gfc i tak spiep**li robote ;D . Co do VFC standardowo .. ładna buda shit flaki . tłok specna full metal, <-- z mojego doświadczenia te tłoki lubią sobie pęknąć . Fioletowy tłok shs bym Ci p
 13. Weź lufe DaVinczi pod flata . zestaw od modify nie jest rewelacyjny spoko guma kiepski dystanser , mając lufe davinczi pójdź w pełny dystanser promyka . Flat działa fajnie nawet na replikach ponizej 300fps więc bez obaw ;-)
 14. Niestety nie ma na rynku repliki która jest super po wyjęciu z pudła, w każdej flaki trzeba robić . Jedna i druga firma ma porządne spasowanie i wygląd zewnętrzny kup tą która najbardziej Ci się podoba pograj i kieruj się w strone tuningu jeśli będzie Ci czegoś brakowało w replice.
×
×
 • Create New...