Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3353 profile views
 1. Poszukaj na promocjach specny z metalowym body i z czasem zrób jej tuning .Te repliki dają rade .
 2. Działka na wsi to od 30k za 1000m^2 u nas w rejonie nie wiem jak u was ale to sporo i tak wyjdzie . Na swojej 1ha (10,000m^2) buduje arene cqb i przyznam że od 3000m^2 zaczyna to dopiero mieć sens Jak planujesz żeby więcej jak 15 osób naraz grało to mniejsze jak 3000m^2 to szkoda zachodu
 3. Driver2503

  M-ka do tunigu

  Do nauki polecił bym Ci Specne Core nawet używaną za 200-300zł . Pierwsze repliki do nauki to zazwyczaj kończą jako gnioty i większość części które tam włożysz może się sypać . Jak szarpniesz się na porządne części to wiele z nich będziesz mógł to kolejnej high endowej repliki wsadzić " Np. tłok , głowica tłoka, zębatki,sprężyna , mosfet " Odnośnie tego co podlinkowałeś dobry wybór jeśli chodzi o body :-)
 4. Skoro zaczynasz w leśnej po przerwie to boczniak ma czas . Jak byś miał mały budżet wtedy AK Cymy zdecydowanie bym polecił bardzo dobry stosunek cena/jakość Najlepszy Ak to będzie E&L zmiana mocy w nim nawet po 500fps to kwestia 100 złoty na części , arkturus to taki gniot podrasowany z kilkoma kłopotliwymi drobiazgami. W E&L zmiana lufy jedynie na precki za 300zł + ma sens , w arkturusie na start do kosza .
 5. Ten mosfet w Edge to lubi świrować nie dopłacał bym do tego ustrojstwa . Najlepiej wypadają m4 Saec od specny czekać na promocje z gf zawsze warto Specna za 500-700 to dobry deal Kup to co Ci się najbardziej podoba , flaki w przyszłości w razie czego zmienisz .
 6. Super Macaron zazwyczaj nie puszcza przez kołnierz kulek ale zwykłe wersje Macaronów montuje w każdej replice i wszędzie działa miodzio . Dobrą opcją jest kupno macarona 60* mięciutki a nawet na większe moce się sprawdza .
 7. To może zamiast promyka który spadł na jakości poczytaj o lepszych lufach jak PDI/Lambda/da vinczi , Obowiązkowo flathop Pod 450fps to kulki 0.32 będą w sam raz.
 8. Z obserwacji wywnioskowałem że na docelowych kulkach spadek mocy o max 1% daje najlepsze wyniki celności niż 'joule creep" (+1-10% mocy ) Do takiej lufy ja stosuje Cylindry shs typ "Pierwszy ( są dwa typy jeden pod lufy 40cm drugi pod krótsze trzeba uważnie patrzeć co się bierze ) ^^' " do długości luf 20-35cm" Jakość cylindrów do lonexa nie mam żadnych zastrzeżeń , shsy czasami chcą być w środku spolerowane ;] Lufa guardera i sprężyna m130 ... mizerna lufa pod budowanie czegoś z konkretnym zasięgiem . realnie potrzeba kilka sztuk by dopasować i ocenić która da najlepsze wyniki (przykład) czasem dawało na zielonej G&G np. 450fps a na systemie energy 10 fps mniej albo wiecej czysta loteria jak się zgra układ .
 9. Witaj, Poczytaj w necie o "Midcap Syndrome" Pozdrawiam
 10. Dziękuje za wskazówkę jak rozwiązać problem Wypadającej Lufy w miernej komorze AUGA :D
 11. Stety niestety tutaj faktycznie tak jest . Powiedział bym że pierwsze 2-3 repliki to na takie rozwalenie idą potem człowiek zaczyna łapać o co zaczyna w tym chodzić . Pierwsza replika z własnego tuningu nigdy nie wychodzi i pojawia się mnóstwo problemów no chyba że robimy byle jak ale nie tędy droga . Dwa bany na forum za darmo się nie wzięły . Nie ma sensu drożyć "innego tematu dalej "
 12. Kup sobie policyjną wyjdzie taniej i bez kombinowania. My używamy dwóch policyjnych i sprawdzają się spoko a jestem wysoki 186cm Tarcza która zasłania 100% gracza jest troche do bani bo nie będzie mógł normalnie kucnąć . A jak chcesz rzeźbić to plexi
 13. Witaj, ssg novricza + wymiana sprężyny na "Docelową moc którą chcesz osiągnąć "
×
×
 • Create New...