Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Driver2503

Użytkownik
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,044 profile views
 1. Lufy prometeusza , zci , da vinci , pdi . Jak masz dobrą replike i planujesz ją użytkować długo to zainteresował bym się promykiem da vinczi i pdi W przypadku planowanej sprzedaży w najbliższych 3-6 miesiącach , zainteresował bym się lufą zci albo żadną a zmianą zwykłego dystansera i gumy na flathopowe ze względu tańszego zabiegu do potencjalnie dużego zysku efektywności .
 2. Lufy które podałeś nie są warte by je kupować , lepiej dołożyć do czegoś lepszego niż iść w tandete która może pomoże może nie . Co do twoich braków powtarzalności 1. Kulki specna arms kore zamień na BLSY tandetne kulki to gwarancja kłopotów a nawet i porwanej gumki . 2. Polecił bym podstawowego flathopa na bazie gumki macaron od maple leafa i dystansera omega napewno poprawi się celność i powtarzalność .
 3. Driver2503

  FC-SMG

  Powodzenia w szukaniu . Replik w kraju jest mało za to w Szwecji te repliki występują i da się kupić za około tysiaka Rzuciłem okiem na lokalny komis ( tak się składa że w SE przebywam ) i nie ma żadnych używek ani cześci do nich na sprzedaż.
 4. Hej , Na pierwszą replike nie warto kupować takich wynalazków bo będziesz się męczył z ewentualnym tuningiem i personalizacją .
 5. Witam . Słaba baza na dzisiejsze standardy pod kątem dmr . Szkielety jg v3 potrafiły sobie pęknąć przy większych obciążeniach Trzeba usztywnić szkielet w body , w internecie znajdziesz jakieś prowizorki powyżej 440fps zaczyna się z tym realny problem . Komore obowiązkowo należało by zmienić chodź osobiście nie trafiłęm na żadną godną uwagi która od ręki pasowała więc nie polecę nic . Co do flaków Tłok zamiast brać wersje z dziurami lepszy jest Fioletowy albo standardowy pełny niebieski od shsa . Do tego głowica tłoka POM ultimate , retro armsa
 6. Nie idzie edytować posta wyżej chodziło mi o zasięg 70metrów
 7. Odpowiem Ci jako użytkownik luf stockowych i pdi . Na 25m skupienia się nie mierzy nawet z repliki 200 fps z stockową lufą strzał za strzałem wchodzi w butelke od piwa . Przy replice o mocy 450fps na stockowej lufie problemem na semi było trafienie w blache wielkości ciut większej niż korpusu celność ocenił bym tak 5/10 Przy lufie PDI do tego na flathopie (maple leaf macaon+dystanser omega ) wchodziło 10/10 w parapet o wymiarach 20cm szeroki na 60cm wysoki czyli cel blisko 5x mniejszy niż rzeczona blacha
 8. Właśnie chciałem zacytować post kolegi wyżej żeby zamiast mierne shsy przetestował tiently albo Destructiony ;] Są zdecydowanei lepsze i za połowe kwoty shsa ;-) W tych czasach nie warto 350zł za silnik dawać gdyż z Chin jest za ułamek bądź połowe tej ceny opcja takiego zdobycia pod inną naklejką .
 9. Prawie to samo co tornado w tym 'przedziale cenowym"
 10. Nie wybieraj żadnej z tych najtańsza sensowna replika ak to cymka z seri 040/045
 11. W przypadku pomalowańca Kultura pracy na tych filmikach taka mocno przeciętna . W przypadku replik KWA szkielet wytrzymuje na full auto 500fps na 11.1 bez problemu Ale odpycha mnie w niej kilka zbędnych inwestycji, strata kasy na lufe słabszą niż stockowa i zbędny granatnik który cene podbija . Kwa na dzień dzisiejszy do tysiąca po tuningu do dostania się przewija raz na jakiś czas ,a na twoim miejscu bym się nie śpieszył i poszukał czegoś innego .
 12. W sklepach np. taiwangun dostaniesz .
 13. Hej Repliki stokowe potrafią podziałać naprawdę długo i często mają napchane nadmiar smarów . Jak dbać ? nauczyć się serwisować , zrobić przegląd zerowy albo oddawać raz na jakiś czas do serwisu . Skoro dopiero zaczynasz lepiej poszukać serwisu, pierwsze próby serwisowania replik zawszę kończą się problemami i zbędnymi kosztami .
×
×
 • Create New...