Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kupiłem panele ochronne na szyny RIS, podobne do tych na zdjęciu poniżej, najtańsze jakie były w sklepie. Niestety, założyłem je źle, chciałem poprawić, ale trzymają bardzo mocno i nie mogę ich zdjąć. Ta blaszka do naciskania chyba jest tylko atrapą, panele nie chcą się ruszyć ani w jedną, ani w drugą stronę. Macie jakiś sprawdzony pomysł, jak je zsunąć z szyn?

 

LCT-M-100_LRG.jpg

Edited by Alien3294
Link to post
Share on other sites

Te siedzą wyjątkowo bardzo ciasno, szyny na froncie mam już tak porysowane, jakby replika była na 4 zmianach w Afganie.

Udało mi się założyć jeden panel... a bardziej wbić, bo musiałem w niego tłuc Leathermannem dobre 20 minut. Drugi panel za nic wejść dalej.

Chyba jednak zainwestuje w gumowe Magpule... tylko jak znowu ściągnę ten już założony panel >.<

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Alien3294 napisał:

Te siedzą wyjątkowo bardzo ciasno, szyny na froncie mam już tak porysowane, jakby replika była na 4 zmianach w Afganie.

Udało mi się założyć jeden panel... a bardziej wbić, bo musiałem w niego tłuc Leathermannem dobre 20 minut. Drugi panel za nic wejść dalej.

Chyba jednak zainwestuje w gumowe Magpule... tylko jak znowu ściągnę ten już założony panel >.<

osobiście jak miałem problem z chwytem to podpiłowałem delikatnie w środku chwytu miejsce gdzie wchodził na szynę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...