Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Redmonk93

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Acoga 4x znajdziesz w tej cenie na giełdzie wmasgu tylko trzeba poszukać ewentualnie poczekać na ogłoszenie, ale były i są 170 zł sprawne w pełni
 2. Same kulki Specna Arms są jak najbardziej okej przy stockowej lufie, ale już wersja Core nadaje się owszem tylko na śmietnik. Sam się nacialem. Dobre kulki które nigdy Cię nie zawioda to np BLS
 3. no i jest spoko, ewentualnie 0.28 specna arms (ale bron boze specna core, bo to sa kulki nadajace sie jedynie na smietnik). nie trzeba do stocka wrzucac ciezszych ani drozszych.
 4. "bieda tuning" = taśma teflonowa pod komorę hopup, youtube masz dobre poradniki. Kupowanie części - nie wiem, czy Ci się opłaca, seria core to repliki dobre na początek. No ale głowica cylindra/tłoka/dysza/oring na tloku.
 5. M110 i M90 dodatkowa. Raczej możesz, ale lepiej byś wyszedł na uszczelnieniu pneumatyki po prostu
 6. Już? Dużo szczekania, ale tak na dobrą sprawę utwierdzasz mnie w przekonaniu, że lubisz po prostu dużo pisać. I tyle. Cokolwiek, byleby popisać. Proponuję zamknąć temat, bo panowie z elektrody trochę tracą kontrolę i nie wnoszą nic do tematu prócz swojego ego
 7. nie chce mi się dyskutować z osobnikiem pokroju fachowca z elektrody, więc nawet nie odniosę się do Twoich wypocin odnośnie wiedzy o kompatybilności pomiędzy częściami. przeczytaj jeszcze raz drugą odpowiedź tego Karolka i wynieś wniosek czy to była dobra odpowiedź, czy typowa elektroda.
 8. może chociażby to, że lufa ZCI to nie lufa Lambda? jeżeli zadajesz tak głupie pytania jako serwisant to ja nie chcę nigdy zaznać jakości Twoich usług
 9. a co ma gearbox do okienka lufy?
 10. Nie posiadam lufy lambdy. Jak kupujesz cześci do opla to idziesz do sklepu fiata, czy szukasz czegoś dedykowanego do opla?
 11. amunicja z reguły 6mm (gdzieniegdzie używane repliki pod 8mm, ale w cholerę rzadko), 4.5 odpada
 12. osobiście jak miałem problem z chwytem to podpiłowałem delikatnie w środku chwytu miejsce gdzie wchodził na szynę.
 13. https://pl.wikipedia.org/wiki/Szyna_Picatinny osobiście mam jakąś tasco 3-9x50 i jestem zadowolony. kupiłem używkę. vector optics jest polecane ze względu na markę ogółem, a z Twoich trzech linków jest najlżejsza. ewentualnie poszukaj acoga na giełdzie wmasg. stałe 4x.
 14. szkoda mi ludzi z którymi prowadzę handel aktualnie, bo za wyzywanie głupoty niestety lecą tutaj bany. proszę pokaż mi gdzie w sklepie begadi.com są patche dedykowane do lufy ZCI oraz gumki + dystansery do zestawu, dedykowane do komory prowina. ja tam widzę jakiegoś slonga i lambdę. chciałeś zabłysnąć z tym tekstem "podaj wszystko na tacy", ale Ci nie wyszło. jeżeli nie masz nic do wniesienia do tematu, to tam są drzwi.
×
×
 • Create New...