Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Redmonk93

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki mikrostyk i jaka wersja gearboxa? I robisz to z gotowych części do kupienia w sklepie czy DIY?
 2. nie. nie mają polaryzacji. to po prostu.. przycisk. to jeden kabelek. nie ma znaczenia, czy lewo czy prawo dasz najpierw.
 3. semi zatrzymuje silniik i znów go rozrusza przy kolejnym strzale. tak działają silniki, o ile nie wybulisz x plnów na wymianę, to tak będzie.
 4. odsyłaj. nie baw się w otwieranie, skoro nie masz o tym wiedzy żadnej. nie ma czegoś takiego jak domowy sposób - jest serwis. jeśli wystrzeliłeś 3 low capy na semi, to normalne.
 5. ..a bateria naładowana?
 6. spoko, ja tak się nauczyłem rozkładać m4 w pierwszych dniach asg, później mac 11, g18c i g36 :D na youtube jest wszystko
 7. "twój model repliki" + disassembly <-- wklej to w szukajcie youtube i masz odpowiedź.
 8. mogę Ci wysłać swój szkielet v2 specny. opłać tylko kuriera (15 zł ups) i będziesz miał wytrzymały kawał czegoś metalopodobnego. możesz z nim zrobić co chcesz - został mi po replice, teraz mg36 mam i v3 w środku. szkielet wytrzymał bez problemu m150 na auto.
 9. v2 m150 i na auto ciągnęło. coś źle złożyłeś.
 10. We fragmentach niezły pokaz unikania odpowiedzi konkretnej. Nie powie Ci, że to lufa edgi, bo jakby skłamał - sprawa przegrana na wejściu. Parszywe to bardzo.
 11. ja używam tego i tyle. najlepiej sobie druknąć ;)
 12. są co najmniej dwa rodzaje midów castellana. też mi polecał jeden ziomek castellany, został tylko drugi rodzaj, kupiłem, nie pasował do body w ogóle. drugi model zaś był w porządku.
 13. Nie wiem jakim cudem po przeliczeniu ci wyszło 488 FPS. 366fps na 0.30g to trochę ponad 1.85j. 1.85j na 0.20g to około 450 FPS.
 14. sam mam mieszankę w swojej replice.. bo gb z qsc, ale body bez tej opcji bo jakieś boyi metalowe.. da radę to ogarnąć w dwie minuty przed strzelanką na spokojnie :D sprawdzane :D
×
×
 • Create New...