Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niedrogi plecak na molle


Recommended Posts

Szukam taniego plecaka o pojemności do 20 l, który będzie miał montaż do kamizelki na molle. Chce w nim przenosić camelbacka 3 l, jedzenie, kulki i troche mniejszych pierdół na niedzielne strzelanki.

Na ten moment, wypatrzyłem sobie najprostszy plecak z taiwangun https://www.taiwangun.com/systemy-hydratacyjne-2/3l-taktyczny-plecak-hydracyjny-molle-coyote-8fields Szału nie ma.

Wstępny budżet to ok. 150 zł. Da radę znaleźć coś ciekawego?

Link to post
Share on other sites

Na takie rzeczy to nie potrzebujesz 20l... miałem TT Essentiala (8l), przy takich wymaganiach jeszcze miejsce zostawało.

Natomiast weź pod uwagę, że plecak przymocowany na MOLLE do kamizelki = nie sięgniesz do niego. Żeby wyjąć cokolwiek (kulki, jedzenie,  "mniejsze pierdoły") musisz albo poprosić kolegę o pomoc, albo zdjąć całą kamizelkę.

Ma sens nosić tak camelbak, bo wyprowadzasz rurkę tak, że masz ją łatwo dostępną (o to w końcu w camelach chodzi). Ale cokolwiek innego - to się trzeba dobrze zastanowić. 

Ten klon MAP'a ktory sobie wypatrzyłeś to w sumie nie najgorszy pomysł, IMO. 50zł to nie fortuna, jak uznasz że się nie sprawdza. Jak uznasz, że wkurza Cię proszenie kolegów o pomoc / ściąganie z siebie kamizelki, to przewiesisz go na szelki i będziesz nosić normalnie.

A jesli jednak, mimo wszystko, uznasz, że jest to rozwiązanie dla Ciebie - będziesz używał, a jak się w końcu rozleci (co przy szczęściu, chińszczyźnie, i wymogasz niedizelnych łupanek może zająć tydzień, a może zając pięć lat) to kupisz sobie innego MAPa. I już.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...