Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36c Tokyo Marui dysza


Recommended Posts

Witam kolegów i koleżanki:) udało mi sie ostatnio nabyć replikę karabinu G36 od TM:)Po zakupie postanowiłem go rozebrać żeby zobaczyć co tam sie w środku kryje. Okazało sie że to chyba pełen stock.  Do tej pory miałem do czynienia z gearboxami Specny Arms i starego P&J. Wszystko to byly repliki ar15. Serwisant że mnie żaden ale po złożeniu repliki dalej chulały i i nawet udało sie co nieco zreanimować:) Rozebrałem GIETE żeby sprawdzić szczelność i o ile głowica tłoka i głowica cylindra to strzykawka, to powietrze ucieka przez dysze. Rzecz jasna musze nabyć jakaś uszczelniona dysze ale tu właśnie jest moje pytanie. Stockowa dysza ma od góry takie przetłoczenie jak na zdjęciu i nie mogę znaleźć takiej doszczelnionej. Widziałem że dysze od jg tak samo wyglądają ale nie wiem czy mają oring w środku. Czy mozecie mi powiedzieć czy mogę kupić i założyć zwykła doszczelnionej dysze od G36 czy będzie przeszkadzać że nie ma tego wytłoczenia od góry? Po co ono w ogóle jest?

 

 

IMG_20190726_212947.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...