Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich maniaków. 

 

Temat poniekąd już wałkowany. Nie mniej jednak chciałbym zasięgnąć rad i opinii osób bardziej doświadczonych.

Radni mojego miasta jakiś czas temu zaangażowali się dość mocno w promocję regionu poprzez sport. Mamy już ogólnopolskie biegi które cieszą się dużą popularnością, działają stowarzyszenia i takie tam. Ostatnio pojawił się pomysł żeby zebrać plany na inicjatywy społeczne. Tak się złożyło, że przypadkiem zgadałem się z osobą która takie plany zbiera. Pogadaliśmy wstępnie chwilę i bardzo spodobał mu się plan zrobienia jakiegoś cosia a'la Arena ASG. Mam już upatrzony plac. Niestety jest z nim mały problem, bo jest dość wąski. Wymiary to około 200-250 metrów na około 350-400 metrów. Do tego dochodzi jeszcze możliwość zrobienia mniejszej arenki która miałaby 150 metrów na około 250 metrów, i tutaj zrobić coś na wzór kill house'a. Z tego co się orientuję miasto mogłoby przeznaczyć do 20000 na realizację projektu, z tym, że wiadomo. Im mniej tym lepiej. Siła robocza jest bo w budowie ma pomóc stowarzyszenie, czyli około 20 osób. Ja posiadam koparkę i dostęp do tanich palet, około 1 zł za 1 sztukę, do tego kilka ton piachu, worki i jakieś płyty OSB, myślę że zmieścimy się w budżecie. 

Generalnie wydaje mi się, że cały plac byłby udostępniony dla każdego chętnego na zasadzie dobrowolnej darowizny, do tego miasto byłoby zainteresowane żeby podczas festynu na dni miasta organizować jakieś zawody, z nagrodami, być może jakiś stragan na bulwarze żeby ludzie mogli sobie do puszek postrzelać. Poza tym być może w ciągu roku byłaby jedna czy dwie większe zorganizowane imprezy. 

Nie byłoby tutaj żadnej wypożyczalni ani nic, plac dla osób które posiadają już swój sprzęt. 

 

I tutaj pytanie. Czy plac o takich wymiarach nie będzie zbyt mały? Wiadomo kill house to kill house, ale co z tym większym? Będzie możliwość żeby zorganizować tam jakieś większe scenariusze na liczniejsze grupy?

Jak Wy byście takie coś widzieli? 

 

Pozdrawiam. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...