Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich, nie mogłem założyć tematu w dziale "jak zacząć", więc zakładam tutaj, moderację proszę o przeniesienie.

Na wstępie zaznaczam że nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z asg, chciałbym jednak teraz rozpocząć swoją przygodę z tą zabawą, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać.

Oczywiście trzeba zakupić replikę, tyle się domyślam, ale nie znam nikogo kto by w tym siedział, czy brak ekipy to problem? znaczy wiem że są organizowane płatne imprezy, można się wtedy zgłaszać pojedynczo?  jak to mniej więcej wygląda? nie wiem też czy jest jakaś górna granica wieku? taka umownie przyjęta, że po  dajmy na to 30 to już krzywo się patrzy na kogoś kto się w to bawi? 

wiem że pytania pewnie naiwne ale jak pisałem nie mam pojęcia jak się za to zabrać, liczę na wyrozumiałość i pomoc od bardziej doświadczonych 

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, bart 153 napisał:

Oczywiście trzeba zakupić replikę

Nie trzeba, nawet bym polecał na początek przejść się na strzelankę, gdzie można wypożyczyć sprzęt. Jak Ci się nie spodoba to nic nie tracisz.

8 minut temu, bart 153 napisał:

ale nie znam nikogo kto by w tym siedział, czy brak ekipy to problem

Ze znajomymi zawsze raźniej, ale nie jest tak że się samemu się nie da. Trzeba być otwartym na nowe znajomości.

10 minut temu, bart 153 napisał:

znaczy wiem że są organizowane płatne imprezy, można się wtedy zgłaszać pojedynczo?  jak to mniej więcej wygląda?

Imprez szukaj na lokalnych forach, podforach, grupach na FB. Niestety w ostatnich latach większość społeczności przeniosła się na FB.

14 minut temu, bart 153 napisał:

czy jest jakaś górna granica wieku? taka umownie przyjęta, że po  dajmy na to 30 to już krzywo się patrzy na kogoś kto się w to bawi? 

Mam nadziejże nie. Mam +30, ale w sumie nie patrzę czy ktoś się na mnie krzywo patrzy ;) Pociesza mnie to że widuję starszych ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Jest w okolicy Poznania jakaś grupa która mogła by mnie wprowadzić w temat? Chętnie dołączył bym na jakąś strzelankę, gdyby była taka możliwość, żeby zobaczyć jak to działa. Nie mam repliki(ani żadnego innego sprzętu) więc mam nadziej,e żeby mi ktoś takową pożyczy, nie chcę deklarować na chwile obecną zamiaru dołączenia na stałe do jakiegoś konkretnego teamu, chodzi mi o to żeby posmakować tematu, sprawdzić czy mi to się spodoba, i jak to w praktyce wygląda.

Pomorze ktoś?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...