Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tarcza balistyczna


Recommended Posts

Jako, że to mój 1 post na forum chciałbym się przywitać i wszystkich serdecznie pozdrowić. 

Teraz do rzeczy, chce sobie zrobić tarczę balistyczna będzie ona dość duża poniwecz nasz "tarczownik " ma 190cm wzrostu. Będzie ona 180x70 (zrobię rozsuwaną, tak jak ma montagne w r6 seige). I tu moje pytanie ponieważ będzie ona rozsuwana i dość duża chce użyć solidnego materiału tak aby  nie powstały odp[ryski od kulek itp. Z blachą jest ten problem ze cienka się gnie, a gruba jest zwyczajnie ciężka... Sklejka znowu pewnie nawilgnie i napęcznieje po jakimś czasie. Z jakiego materiału wy robiliście? Jaki możecie polecić. Znalazłem coś takiego jak 10mm płyty PP ale znowu koszta takiej płyty to ok. 400zł, a to trochę dużo. Może ktoś poleci coś innego. Drugie pytanie czy taka płyta PP musi mieć koniecznie aż 1cm grubości aby była sztywna i wytrzymywała ostrzał z kulek. 

P.S. jak wszystko zrobię i wyjdzie tak jak to zaplanowałem to wrzucę patent na rozsuwana tarczę tu  :)  

Edited by WoodyAlen
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...