Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kupie Elcan specterDr 3gen loken


Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników asg.

Czy ktoś orientuje się gdzie w kraju mógłbym kupić ten kolimator ?

Znalazłem parę ofert ale każda z nich jest wysyłana zza granicy a wolalbym przetestować optyke i ewentualnie zwrócić bez dodatkowych kosztów zw.z wysyłką na koniec świata.

 

Przy okazji, czy ktoś z szanownych graczy miał styczność z repliką i może się wypowiedzieć?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie kupisz w PL. Wizualnie na prawdę czoko. Mówią, że najładniejsza kopia. Mnie brakuje kilku smaczków jak np. brak oznaczeń A.R.M.S. na montażu.

Samo szkło czyste, dobry fov, ale paskudnie niski eye relief.

Od strony pragmatycznej w tej kasie można kupić biegówkę z lepszą optyką. 

Link to post
Share on other sites

Apropo wyglądu zgodzę się w 100%, replika jest piekna. Bardzo ważna jest dla mnie odległość od oka, ponieważ jestem wysoką osobą więc kolbe m4 mam ustawioną na maksymalną odległość i trochę niewygodne jest dla mnie składanie się blisko kolimatora.

Przed znalezieniem tej repliki szukalem wlasnie lunety. Zainteresowal mnie model 

Leapers utg 3-12x44 compact, choć sporych rozmiarów co nie bardzo jest mi na rękę, zbiera dosc pozytywne opinie. 

Mógłbyś zatem poradzić optyke w podobnym przedziale cenowym, która spelni takie wymagania jak dobry fov, szkielka, ER a co chyba dla mnie najważniejsze mozliwosc w miare szybkiego złożenia do niej?

 

Link to post
Share on other sites

Za 20zł kupujesz na alie coś w tym stylu:
https://www.google.com/search?q=szyna+na+lunetę&safe=strict&sxsrf=ACYBGNTV_SKhjv5kWf0SOEgLpTzDSrUqOw:1575230711084&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiGweTXn5XmAhUrwAIHHaLkCtAQ_AUoAXoECAwQAw&biw=2327&bih=1171#imgrc=rU7JEi3PGcRRVM:

Generalnie taki koli to bajer i imho przy dobrej biegówce z podświetlaniem kropki/krzyża nie ma sensu.

PWS bardzo fajny, świetne parametry jak na tę cenę, fajny podświetlany krzyż.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli kolimator nie jest potrzebny i taka biegowka na zoom x1 wystarczy na bliższe odległości do w miarę szybkiego celowania to oczywiście nie będę dokladal. Napisz jeszcze proszę czy do PWS i Vortex można się w miarę szybko złożyć czy trzeba szukac idealnego punktu aby uzyskac czysty obraz.

Znalazlem PWS w sklepie mysliwskim u mnie w mieście więc zrobie podejscie jak będę miał chwilę. Jeżeli nie będzie mi odpowiadał zastanowię się nad Vortexem chociaż szczerze mówiąc cena jest dość zaporowa dla sezonowca jak ja :) 

 

jeszcze raz dziękuję i doceniam pomoc. Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na polu walki, byc może po drugiej stronie lufy ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...