Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gratek

Użytkownik
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Madbulle to odlewy alu i CHYBA są obrabiane CNC. Najdroższy Madbull JP jest wycinany alu. W droższej wersji Noveske też są jakieś różnice względem tych zwykłych.
 2. Korpusy G&P potrafią być problematyczne. Po pierwszy mają gwint typu milspec (i to jest mega duży problem), po drugie pasują tylko lufy zewnętrzne typu taper (robi jest tylko G&P z tego ci mi wiadomo). Oczywiście pewnie można też trafić standardowe sztuki. Madbulle są bardzo fajne, mamy 3 w ekipie. Jak jesteś cierpliwy to na specu często je przeceniają.
 3. Na pewno zębatka tłokowa do wymiany, bo jest zrobiony short stroke na bodajże 3 zęby i powoduje to redukcję energii do około jednego levelu sprężyny w dół.
 4. gratek

  80m

  Po pierwsze sukcesywnie przechodzi się na pomiar w J. Po drugie kolega pisząc o 450fps miał zapewne na myśli limit szturmowy czyli ~1.9J. Robienie tego na 2.3J na docelowych i traktowanie tego jako szturm, bo ma 450@0.20 jest dla mnie leceniem w chuja na równi z terminatorką.
 5. gratek

  80m

  Na 450/1.9J nie osiągniesz 80m skutecznego. Chyba, że jesteś serwisantem Majonezem MK i nawijasz makaron.
 6. Mam w dwóch replikach. W jednym buildzie byłem zaskoczony rofem, bo przy sp120, zębach16:1 i silniku ~17tpa na 11.1 dało mi rof 30. W drugim hula na sp140 i Siegetakami. Kultura pracy taka, że nie zwróciłem uwagi na dziwne lub irytujące dźwięki, więc chyba ok :D
 7. Do obu na 1x błyskawicznie się składasz i możesz spokojnie celować jak z koli bez zamykania jednego oka.
 8. Jeszcze dodam, że z lunet mam lub miałem: biegówki - PWS, Bushnell (ten nowy), Vortex Strike Eagle; Elcana od EvolutionGear/Loken: zwykłą lunetę VisionKing będącą rebrandem Sightmarka ...i ten Vortex jest najlepszym szkłem jakie miałem.
 9. Za 20zł kupujesz na alie coś w tym stylu: https://www.google.com/search?q=szyna+na+lunetę&safe=strict&sxsrf=ACYBGNTV_SKhjv5kWf0SOEgLpTzDSrUqOw:1575230711084&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiGweTXn5XmAhUrwAIHHaLkCtAQ_AUoAXoECAwQAw&biw=2327&bih=1171#imgrc=rU7JEi3PGcRRVM: Generalnie taki koli to bajer i imho przy dobrej biegówce z podświetlaniem kropki/krzyża nie ma sensu. PWS bardzo fajny, świetne parametry jak na tę cenę, fajny podświetlany krzyż.
 10. Loken/EG z opłatami celnymi to 1000-1200zł. Za ~800 masz PWS LB 1-4x24 lub za 1300 Vortex Strike Eagle 1-6x24
 11. Nie kupisz w PL. Wizualnie na prawdę czoko. Mówią, że najładniejsza kopia. Mnie brakuje kilku smaczków jak np. brak oznaczeń A.R.M.S. na montażu. Samo szkło czyste, dobry fov, ale paskudnie niski eye relief. Od strony pragmatycznej w tej kasie można kupić biegówkę z lepszą optyką.
 12. Pytam, bo dokładnie te same zdjęcia pojawiły się jakiś czas temu na fp serwisanta, znanego oszusta. I tu mogły zajść 3 scenariusze: 1. Dmuchnąłeś typowi foty podając jako swoje, co jest słabe. Szczególnie, że piszesz, że masz to teraz na serwisie, a foty mają ponad 4 miesiące. 2. Serwisant Majonez dmuchnął Twoje foty, choć byłoby to dziwne, bo on swoje opublikował ponad 4 miesiące temu. 3. Serwisant Majonez i Ty to ta sama osoba, czyli uprawiasz multi-accounting tudzież "rebranding" po wyjściu na światło dzienne kilku oszustw. Styl pisania, podobne porady, a w szczególności wzmożona aktywność w tematach serwisowych wraz z obniżeniem aktywności Majoneza sprawia, że skłaniam się do bramki No3.
 13. @fint Tak z ciekawości - foty gb g2 są Twoje czy wygrzebane z netu?
 14. VFC bardzo fajne, ale praktycznie wszystko w PL pochodzi z dystrybucji jednego sklepu, z którego sam znam 3 przypadki problemu z osiowością (z tego roku).
×
×
 • Create New...