Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gratek

Użytkownik
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gratek

  80m

  Po pierwsze sukcesywnie przechodzi się na pomiar w J. Po drugie kolega pisząc o 450fps miał zapewne na myśli limit szturmowy czyli ~1.9J. Robienie tego na 2.3J na docelowych i traktowanie tego jako szturm, bo ma 450@0.20 jest dla mnie leceniem w chuja na równi z terminatorką.
 2. gratek

  80m

  Na 450/1.9J nie osiągniesz 80m skutecznego. Chyba, że jesteś serwisantem Majonezem MK i nawijasz makaron.
 3. Mam w dwóch replikach. W jednym buildzie byłem zaskoczony rofem, bo przy sp120, zębach16:1 i silniku ~17tpa na 11.1 dało mi rof 30. W drugim hula na sp140 i Siegetakami. Kultura pracy taka, że nie zwróciłem uwagi na dziwne lub irytujące dźwięki, więc chyba ok :D
 4. Do obu na 1x błyskawicznie się składasz i możesz spokojnie celować jak z koli bez zamykania jednego oka.
 5. Jeszcze dodam, że z lunet mam lub miałem: biegówki - PWS, Bushnell (ten nowy), Vortex Strike Eagle; Elcana od EvolutionGear/Loken: zwykłą lunetę VisionKing będącą rebrandem Sightmarka ...i ten Vortex jest najlepszym szkłem jakie miałem.
 6. Za 20zł kupujesz na alie coś w tym stylu: https://www.google.com/search?q=szyna+na+lunetę&safe=strict&sxsrf=ACYBGNTV_SKhjv5kWf0SOEgLpTzDSrUqOw:1575230711084&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiGweTXn5XmAhUrwAIHHaLkCtAQ_AUoAXoECAwQAw&biw=2327&bih=1171#imgrc=rU7JEi3PGcRRVM: Generalnie taki koli to bajer i imho przy dobrej biegówce z podświetlaniem kropki/krzyża nie ma sensu. PWS bardzo fajny, świetne parametry jak na tę cenę, fajny podświetlany krzyż.
 7. Loken/EG z opłatami celnymi to 1000-1200zł. Za ~800 masz PWS LB 1-4x24 lub za 1300 Vortex Strike Eagle 1-6x24
 8. Nie kupisz w PL. Wizualnie na prawdę czoko. Mówią, że najładniejsza kopia. Mnie brakuje kilku smaczków jak np. brak oznaczeń A.R.M.S. na montażu. Samo szkło czyste, dobry fov, ale paskudnie niski eye relief. Od strony pragmatycznej w tej kasie można kupić biegówkę z lepszą optyką.
 9. Pytam, bo dokładnie te same zdjęcia pojawiły się jakiś czas temu na fp serwisanta, znanego oszusta. I tu mogły zajść 3 scenariusze: 1. Dmuchnąłeś typowi foty podając jako swoje, co jest słabe. Szczególnie, że piszesz, że masz to teraz na serwisie, a foty mają ponad 4 miesiące. 2. Serwisant Majonez dmuchnął Twoje foty, choć byłoby to dziwne, bo on swoje opublikował ponad 4 miesiące temu. 3. Serwisant Majonez i Ty to ta sama osoba, czyli uprawiasz multi-accounting tudzież "rebranding" po wyjściu na światło dzienne kilku oszustw. Styl pisania, podobne porady, a w szczególności wzmożona aktywność w tematach serwisowych wraz z obniżeniem aktywności Majoneza sprawia, że skłaniam się do bramki No3.
 10. @fint Tak z ciekawości - foty gb g2 są Twoje czy wygrzebane z netu?
 11. VFC bardzo fajne, ale praktycznie wszystko w PL pochodzi z dystrybucji jednego sklepu, z którego sam znam 3 przypadki problemu z osiowością (z tego roku).
 12. https://www.wgcshop.com/products?search_From=searchItem&item=vfc-original-parts--h-k416-aeg-lower-receiver&search=special&rs=vfc lower&catid=&cat=&view_choice=b Niedostępne, ale mogą Ci to ściągnąć w preorder, przy czym czas oczekiwania około 2 miesiące.
 13. Upper jest cały? Da się dokupić sam lower. Pytaj na wgc, kic.tw lub bezpośrednio do vfc.
 14. Orgo PTS/Magpul Masady AEG już nie kupisz, bo jest od dawna nie produkowana (chociaż jakiś czas temu mignęła mi w jakiś italiańskich sklepach). Do tego tak jak piszesz masz konwersję z aeg na gbbr. Zagranicą dostaniesz jeszcze gbbr od bodajże KWA na licencji PTS/Magpul (mniej niż rok temu była nawet sztuka na GFC). A&K to chinol, który niby ma licencję, ale bardziej w wyniku ugody sądowej i kompromisu ze strony PTS, bo klepali to na czarno. Nie masz tam kontroli jakości ani jakości materiałów z PTSów. Masz jeszcze WE, o którym nie wiem za wiele, poza tym, że wygląda lepiej od A&K oraz ICSa, który raczej tylko luźno inspiruje się ACRem
×
×
 • Create New...