Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gratek

Użytkownik
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 0.25, a jak będziesz mieć dobrego hopa z flatem/rhopem to spróbuj 0.28-0.30.
 2. Jak jesteś zielony to imho odpuść sobie gbbr. Pod kątem jebanek 30 kulek w magu to bardzo mało. Magi są trudno dostępne i drogie, koszt około 250-300zł. Nie uzyskasz powtarzalności i skupienia jak w aeg (ludki zakręcone w gbbr twierdzą inaczej, ale po prostu nie). W 5-10st.C na green gas nie pograsz. Przy auto poniżej 15st. potrafi syfonować. Nie mówię oczywiście, że nie da się tym fajnie bawić. Co do BOLTa to znam tylko opinię kolegi serwisanta, że w środku jest to zwykły chinol.
 3. W 416A5 magi HK416 są wymienne z VMAGiem, więc prawdopodobnie będą pasować.
 4. Ogłoszenia ponownie podbite tego samego dnia.
 5. I dzisiaj znowu to samo, ogłoszenia dodane od nowa od tego samego typa.
 6. Możecie zareagować na działania użytkowników, którzy uciążliwie odświeżają ogłoszenia kilka razy w tygodniu? Np. ten delikwent: https://wmasg.com/pl/auction/show/32828 Koleś kilka razy w tygodniu zalewa komis kilkunastoma ogłoszeniami :-/
 7. gratek

  Moaihobby.com

  Dzisiaj dostałem maila, że przenieśli się na adres https://www.moaitoys.com/shop/
 8. Przestrzegam Cię Kolego przed grasującym tutaj i bardzo aktywnym patologicznym oszustem i krętaczem. Prawdopodobnie napisał już do Ciebie na PW. Jego historia była wielokrotnie opisywana, jak również na większych grupach na fb. We wszystkich tych miejscach jest ciągle banowany, ale powraca jak opryszczka z nowymi fejk kontami. Typ to wallop aka flint aka hadesiak1 aka cholera wie co jeszcze; powszechnie nazywany Majonezem Kieleckim od inicjałów i nazwy serwisu. Kilka akcji z brzegu: https://wmasg.com/pl/forum/topic/168503-wallopmk-customservice-lufy-edgi-czyli-jak-stracić-500-złotych-z-własnej-głupoty-i-nadmiernego-zaufania-do-obcych-ludzi https://www.facebook.com/groups/ASG.Polska/permalink/2381223665429620/ https://www.facebook.com/groups/ASG.Polska/permalink/2513583578860294/
 9. Asgrevolution nie sprzedaje Edgi oszuście. Oddałeś 500zł - tak czy nie? Ile osób jeszcze się do ciebie zgłosiło po kasę? Poziom twojej arogancji i tupetu jest niebotyczny. Jak złapią za rękę to mów, że nie twoja? Przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktem z typem, bo MK Kastom to oszust i krętacz. @GomesLDZ pamiętasz jak było? btw. a to twoje plombowanie to zalanie komory klejem silikonowym? xD
 10. Przepraszam moderację za offtop, ale stawiam sweterek z gruszką, że Majonez już nagania potencjalnego jelenia na pw.
 11. Zapomniałeś krętaczu jak mniej niż rok temu oddawałeś 500zł przelewem z Żabki i miauczałeś żeby nie zgłaszać na policję? Notabene mojemu koledze z ekipy, który zorientował się, że go oszukałeś porównując twoje edgi z moją sztuką kupioną bezpośrednio z topguns. Zresztą na airsoft polska jest dobrze udokumentowany wątek. Bez problemu nazwę cię oszustem, bo niestety dla ciebie konwersacje na msg zostają. Zdjęcia również.
 12. Jak sam składasz to żaden wał nie wciśnie Ci stockowej lufy jako EdGI. Patrz pan powyżej. @Mrubikc jak typ zdążył się do Ciebie odezwać na pw z ofertą "serwisu" to wyślij go na drzewo.
 13. PDI w cenie jaką podałeś nie warto kupować. Sporo taniej możesz kupić bezpośrednio w Japonii. Alternatywa to Lambda - 300-400zł. Z Promykami jest problem taki, że była (dalej jest?) seria z gorszą polerką w środku. BLS podobno mocno zjechały ostatnio. Od siebie polecę HPA. Znajomi bardzo chwalą Geoffs, ale ja miałem jedną paczkę i nie oczarowały mnie. Norwicze spoko, ale w moim odczuciu nie dogoniły hype'u.
 14. Na sp140 latają z siegetekami 20.81, silnikiem Tienly 22tpa i Lipo 11.1 3000mAh 25-50C. Obecnie przebieg single only podchodzi mi pod 5k i narazie nic się nie dzieje. Robiłem eksperymenty z tłokiem, przy okazji wrzuciłem mocniejsze modify 150+, poszła gruba zacinka. W tłoku retro pom ujebało plastik. Łożyska całe. W secie z sp120 podobny przebieg, mix single-auto. Łożyska dalej żyją. Silnik też Tienly. Lipo te same parametry, tylko mniejsze 1200 albo 1300mAh.
×
×
 • Create New...