Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gratek

Użytkownik
 • Content Count

  499
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Orgo PTS/Magpul Masady AEG już nie kupisz, bo jest od dawna nie produkowana (chociaż jakiś czas temu mignęła mi w jakiś italiańskich sklepach). Do tego tak jak piszesz masz konwersję z aeg na gbbr. Zagranicą dostaniesz jeszcze gbbr od bodajże KWA na licencji PTS/Magpul (mniej niż rok temu była nawet sztuka na GFC). A&K to chinol, który niby ma licencję, ale bardziej w wyniku ugody sądowej i kompromisu ze strony PTS, bo klepali to na czarno. Nie masz tam kontroli jakości ani jakości materiałów z PTSów. Masz jeszcze WE, o którym nie wiem za wiele, poza tym, że wygląda lepiej od A&K oraz ICSa, który raczej tylko luźno inspiruje się ACRem
 2. Pośrednik przewala paczkę zazwyczaj bez opłat celnych.
 3. Żaden sklep Ci tego nie wyśle do PL. A nawet jeśli to wyłapałbyś cło i vat czyli pi razy drzwi +30%. Albo "wujek" w USA albo pośrednik (są grupy na fb). W drugim przypadku wpadnie na pewno prowizja dla pośrednika.
 4. Ten OSZUST (art. 286 kk) jak sprawa wpłynęła to straszył policją pokrzywdzonych. Przyciśnięty oddał kasę kilku osobom i chyba tylko z życzliwości i chęci świętego spokoju nikt nie zgłosił tego na policję. Teraz wsza straszy dalej policją pokrzywdzonych z żądaniem pousuwania wpisów na jego temat. Rozumiecie ku... poziom bezczelności tego typa? Szkoda tylko, że przy kolejnych aferkach z tą ludzką gnidą administracja tego serwisu nic z nim nie robi, tylko pozwala mu dalej w najlepsze grasować i oszukiwać ludzi.
 5. gratek

  Gunfire.pl

  Miałem u was już nie kupować, bo jesteście oszustami i krętaczami, ale głupi się skusiłem. No i kupiłem tłok Promyka w promocji, który w reg cenie kosztuje u was chyba 179zł. 30min temu odebrany z Paczkomatu. Brawo ku...! Promocja taka, że zamiast towaru nowego jakiś używany parch po koślawym AOE. Śmieciarnia i chamskie naciągactwo klienta. Nie kupujcie w tym sklepie. W sklepach z Azji poczekacie 3-4 tygodnie, ale przynajmniej ceny lepsze, a obsługa klienta kilka poziomów wyżej.
 6. gratek

  Gunfire.pl

  Zamówione 2 sztuki towaru, od razu opłacone, forma wysyłki odbiór osobisty z adnotacją, aby połączyli z drugim oczekującym zamówieniem (paczkomat). Kilka dni ciszy i info, że nie mogą połączyć, ale za to jest gotowe do odbioru osobistego. Naciskam sklep z żądaniem wyjaśnienia sprawy. Kolejne kilka dni ciszy i informacja, że sprzedali jedną ze sztuk towaru, za który już zapłaciłem i rzekomo czekał na odbiór. W międzyczasie mieli uzupełnienie stanu magazynowego, ale nie zmienia to obrazu sytuacji. Kilka dni później kupiłem u nich kolejny towar z opcją płatności przelewem tradycyjnym. W międzyczasie poprosiłem o połączenie z poprzednim zamówieniem. Krótko po tym dostaję info, że towaru nie ma (myszy zjadły/sprzedali komuś innemu/ktoś ukradł/I dont give a fuck). Naciskany pracownik łga wbrew własnemu regulaminowi (albo z powodu ignorancji), że jak od razu nie opłacę zamówienia, to mają mnie w 4 literach i każdy może sobie ten towar kupić. I tego kopa w dupę dostaję będąc klientem, który zostawił u nich na prawdę grubą kwotę (5 cyferek). Miałem już kiedyś z nimi przejścia ocierające się oszustwo z ich strony, ale ostatecznie przymknąłem oko i udało się dogadać. Niestety natury "człowieka" się nie zmieni. Póki idzie dobrze, to jest dobrze, ale ułomność tego sklepu widać dopiero przy sprawach spornych albo komplikacjach. Sprawa leci do UOKiK. Na szczęście pan z obsługi w swojej niekompetencji przyznał się do tych praktyk w mailu. Krzyż na drogą pętaki, grosza już ode mnie nie zobaczycie. Customer service level ściek. Klakierom sklepu wykręcającym kota ogonem z góry nie dziękuję za komentarze.
 7. Jeszcze bez gadżetów, ale przynajmniej real foto :-)
 8. gratek

  M4

  G&P M4 Defender, front DD Gemtech Halo 2011 chwyt Magpul AFG magwell Fab Defense Aimpoint G&P na montażu Wilcox Mag L5 Lancer
 9. gratek

  SCAR

  Scar L G&G EXPS 3-2 (tomekpl) chwyt AFG (tg) chwyt pistoletowy PTS EPG PMAG PTS
 10. gratek

  HK-416

  Bez wodotrysków - A5 GBBR z biegówką od Vortexa:
 11. gratek

  Masada

  PTS Masada Bushnell TRS25 Magpul MVG Hexmag MBUS PTS
 12. Czy ma ktoś może namiar na krawca Wkurzony?
 13. Miał ktoś do czynienia z konwersją GunsModify? Ewentualnie jakie konwersje są warte uwagi oprócz Guardera i bez rozbijania banku?
 14. Nie obraź się wallop, ale często piszesz co było kiedyś, a jesteś dosyć świeży w airsofcie...
×
×
 • Create New...