Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Kilka dni temu chciałem podrasować swojego plastikowego Double Eagle dokładnie model M904L. Jako, że replika jest dość krótka, lekka i elektronika pozwala uzyskać bardzo krótką drogę spustu to używam jej do CQB. Moim celem było poprawienie celności więc kupiłem lufę wewnętrzną PDI 6.05, wsadziłem gumkę mr. hop up 60 od maple leaf, dystanser omega talże od maple i komorę hu od kumpla- jakaś niebieska, aluminiowa, rotacyjna. Dystanser omega z mr hopem powodował ciągłe podkręcanie nawet przy "wyłączonym" hopku- nie pierwszy raz tak miałem z tym setem co zmuszało mnie do skracania ramienia dociskającego dystanser. Tym razem postanowiłem zwiększać wagomiar kulek (na próbę) aż do uzyskania tylko lekkiego podkręcenia w końcowej fazie lotu. Najcięższe jakie miałem to 0.36 madbulle i na nich uzyskałem taki tor lotu jaki chciałem. Poszedłem przestrzelać i schronować replikę- celem była odwrócona tyłem do mnie dziweczyna xD. W GB nic nie zimieniałem bo pneumatyka była szczelna a że replika pracuje na słabej sprężynie pod limity CQB to i resztę części zostawiłem stockowych.

OGROMNYM zaskoczeniem było dla mnie, że jestem w stanie trafić w sylwetkę człowieka na dystansie 76m (mierzone przy pomocy geoportalu) przy mocy równo 1J na 0.36 O.o. Przeliczając na wagę kulek 0.2g to tylko 328fps. Gwoli ścisłości Te 76m to absolutnie maksymalny zasięg na jaki jest w stanie dolecieć kulka (nie żaden tam skuteczny). Dodam, że PDI ma długość tylko 300mm. Wcześniej nie wierzyłem, że można bić na taki dystans przy tak nieskej mocy i krótkiej lufie. Mr. hop działa w zasadzie jak flat hop, który ma sens przy ciężkich kulkach. Tak więc flat hop + ciężkie kulki+ TOPowa lufa daje świetne efekty.

80m przy 450fps (1.9j) ? jak najbardziej osiągalne !

Pozdrawiam !

Edited by WP_Grabek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...