Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mariusz-BRT

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Plecak wykonany bardzo porządnie, cordura i dobrze wykonane szwy zapewnią długie użytkowanie. Pozwala na wygodne pakowanie, a taśmy pals na troczenie kieszeni/ekwipunku. Kieszeń na camelbak jest dobrym pomysłem. wady: Brak usztywnienia pleców powoduje, że noszenie ciężkich rzeczy jest bardzo niewygodne. Nie wiem dlaczego tak to zaprojektowali. Pas biodrowy trochę miękki, ale Wisport tak ma w ogóle. Taśmy biegnące od taśm nośnych do komory głównej nie wiadomo do czego mają służyć. Ocena ogólna: dobra -jeśli nie bierzemy 10 kg szpeju. Ten plecak mógłby być dosk
 2. Z ciekawością przeczytałem ten wątek. Dawno temu zrobiłem AK Boyi na częściach Systemy, spring Guarder Sp120 i gumka HU Guarder silikon przezroczysty. Zasięg skuteczny miałem ok 70 m. Nigdy później nie udało mi się czegoś takiego powtórzyć.
 3. GB w Arcturusie są raczej OK. Dow wymiany pewnie lufa i gumka. To replika z porządnej średniej półki.
 4. CA nie jest dla sobotnich jebankowiczów!!!! Ciężko stosować wojskową taktykę w warunkach airsoftu, więc to jest trochę taki "milsim z respami" - tout proportions gardees. Miłośnicy fragów będą zawiedzeni - oni nie powinni tam w ogóle jechać. Radzę uważnie czytać informacje o CA, żeby nie być zawiedzionym. Ja akurat uważam, że pomysł bezpłatnego CA jest zły, bo przyjedzie pewnie wielu bardzo przypadkowych ludzi. I jeszcze jedno - trochę dystansu do siebie tez się przydaje.
 5. Na razie jak widać możliwości zakupu nie ma :( Czekamy dalej.....
 6. http://www.defence24.pl/552471,polski-karabin-dla-armii-modulowy-msbs Będzie także wersja SG
 7. Od 30 marca 2016 r. obowiązuje nowe rozporządzenie MON dot. noszenia umundurowania http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2016/354/1 Jak zapatrujecie się wobec tego na używanie części umundurowania wyprodukowanego np. przez MIWO?
 8. Skrent, napisz coś proszę o tej replice (jak się sprawuje, jaka celność itp.). Też jestem zainteresowny tym, jakie magi do niego pasują. Niech się ktoś odezwie, nie wierzę że jedna osoba jedynie go kupiła ;)
 9. Jeśli potrzebujecie dobrego i niezniszczalnego zegarka to polecam Apeksy, które mozna dostać w Technice Podwodenj. Swój używam już ponad 10 lat. Bywał w górach i na strzelankach, zaliczył nurkowania na 50 m i poza wymianą baterii i paska nic nie trzeba było robić. Ma fosforyzujący cyferblat i obrotową tarczę dookoła. Nic więcej nie potrzeba. Zapomniałem dodać - do garnituru też pasuje (to moje zdanie). link: http://www.moana24.pl/zegarek-nurkowy/apeks-ap0406-do-200m-meski,p1057.html
×
×
 • Create New...