Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z gearboxem v2 cm 068


Recommended Posts

Witam wszystkich mam pytanie odnosnie awarii zebatek w moim v2. Po wymianie glowicy tloka oraz cylindra i po zlozeniu wszystkiego z powrotem kilka strzalow oddalem bez problemu lecz po 6 strzale gearbox zazgrzytal. Rozebralem i ku mojemu zdziwieniu wszystko bylo ok. Zlozylem znow oddalem kilka strzalow i gearbox zazgrzytal znow. Rozebralem i zauwazylem wylamany zab zebatki srodkowej. Replika to cm 068 stockowa sprezyna . Ogolnie wszystko stockowe oprocz zestawu jaki tam wstawilem czyli cylinder oraz cicha glowica tloka komplet niebieski razem z dysza aluminiowa. Ogolnie wszystko bylo dopasowane.  Zebatki koloru brazowego bez zadnych nadrukow. Zastanawia mnie czemu sie tak stalo. Przy rozkladaniu zauwazylem brak podkladki na zebatce od strony gdzie zebatka pracuje z popychaczem dyszy. Jestem poczatkujacy i z gory przepraszam za nie fachowy jezyk ale dopiero sie ucze. Replika jest moja ichetnie prYjme kazda porade. Jak.i rowniez chetnie przyjme jakis schemat dokladnej budowy v2 bo kupilem replike urzywana i moze ktos juz tam grzebal pozdrawiam

Edited by Craftguy
Link to post
Share on other sites

Z tego co idzie zrozumieć z tekstu  najzwyczajniej żle złożyłeś i zębatka nie wytrzymała . 

Skoro jesteś początkujący to zatem normalne że pierwsza tuningowana przez nowicjusza replika zazwyczaj generuje same problemy ^^ . 

na YT masz filmiki z dokładnej budowy v2  wpisz gearbox v2 disassembly

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...