Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jeśli źle założyłem wątek to mnie poprawcie to przeniosę. Od jakiegoś czasu poszukuję coś na wzór PDA z gry STALKER. Nigdzie nie mogłem znaleźć żadnych normalnych info, chciałbym się dowiedzieć po prostu czy istnieje takie urządzenie które będzie posiadać możliwość wgrania jakiegoś terenu/mapy, będzie można zapisywać różne punkty jak na google maps (pinezki) i nazywać je, będzie pokazywało moją aktualną pozycję coś jak nawigacja, nie potrzebuję w tym żadnych komunikatorów ani żadnych bajerów. Od razu mówię że te mapy gogle z dziwnych przyczyn dziwnie mi działają, mam ustawiony pewien punkt i raz prowadzi mnie idealnie tam gdzie chce a nieraz wyprowadza 50/100m gdzieś w bok. Co polecalibyście totalnemu laikowi? budżet tak do 500zł. Jest w ogóle szansa na znalezienie czegoś takiego? Dobre by było coś na wzór BackTrucka tylko żeby można było wybrać z pamięci poszczególne punkty, ale jednak coś z mapą bardziej by mnie interesowało. Ewentualnie z czego można by coś takiego zmajstrować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...