Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-ay-a0025-czarna-1152225575.html

 

Co sądzicie o tej replice? Mam ~400zł na krótki karabinek, ten mi się podoba, bo magazynki teoretycznie wejdą z mojego AR-15, a i nie trzeba dokupować frontgripu i szyn ris. Będzie okej czy lepiej dołożyć do RK-01? Wolałbym nie, bo to kilka stów różnicy (gripy, risy itd.)

Edited by sinjids2
Link to post
Share on other sites

Kupiłem tą replikę na promocji w gunfire. Powiem tak, body zadziwiająco solidne jak na tę cenę, w moim egzemplarzu trzeba było przeszlifować przycisk zwalniania magazynka, bo się czasem blokował. Kable tragiczne, natychmiast trzeba je wymienić. Ogólnie replika jak na swoja cene jest spoko warto pare zł na podstawowy tuning wydać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wiem już co siedzi w środku w stocku to opiszę pokrótce. Lufa o średnicy 6,01, tłok z pełną listwą o zwężonych zębach dysza mosiężna, prowadnica sprężyny metalowa bez łożyskowania sprężyna o jednolitym zwoju. Cylinder typ dwa co jestem bzdurą przy lufie o długości 10 centymetrów. Silnik i kable są bardzo złej jakości. Gumka hop up to straszna guma, koniecznie trzeba wymienić. Także całość sprawia dziwne wrażenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...