Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zacznę od tego, że posiadam SSP-1 CO2, z którego jestem zadowolony. Ale oprócz niego chcę jeszcze Glocka 17, z blow-backiem i CO2. Trzydniowa lektura forum zawęziła wybór w zasadzie do dwóch modeli: albo TM - ale oni nie mają wersji CO2, albo CO2 tylko że Umarex.

O ile TM jest chwalone na lewo i prawo i mógłbym przeboleć plastikowy zamek, to już jestem sceptyczny co do idei GG. Przeważnie gram jak jest marna i chłodna pogoda i widziałem, że podczas gdy pistolety na GG pozostałych uczestników padały jeden po drugim, mój CO2 strzelał jak gdyby nigdy nic, generując przy tym malownicze kłęby dymu z lufy i zamka.

Umarex wydaje się spełniać moje wymagania, co do zasilania i konstrukcji, dodatkowym smaczkem jest oficjalna licencja Glocka, ale mam wątpliwości do co jakości wykonania i niezawodności (oczywiście na tyle, na ile gaziak może być niezawodny). Gdzieś kołacze mi się po głowie, że to tylko przekalibrowana wiatrówka 4,5 mm, czyli szajs.

Stąd moje pytanie: brać się za tego Umarexa, czy dać sobie spokój?

Chyba, że jest jeszcze jakaś inna replika G17 na CO2, tylko nie udało mi się jej znaleźć, pomimo kopania w czeluściach Internetu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...