Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki Colt 1911 WELL/Cybergun


Recommended Posts

Tak jak w tytule, zakupiłem colta 1911 od WELLA/Cyberguna w zasadzie sam nie wiem bo ciężko mi znaleźć teraz w sklepie ten sam model który posiadam a sprzedawca pierw powiedział że to Cybergun a potem że Well a więc sam nie wiem, a że jestem zielony w ocenianie firmy po wyglądzie takiej broni to tego nie zrobię. Paczka do mnie dojdzie w czwartek a więc wtedy zamieszczę fotki owej "klamki". W zestawie dostałem jeden magazynek lecz nie posiada on zaworu górnego w zasadzie mam tylko jego najprawdopodobniej wszystkie części i muszę to jakoś złożyć, także to jest pierwsze pytanie jak mogę to skleić do kupy gdyż tak jak pisałem wyżej jestem zielony. A drugie pytanie, chodzi o dostępność magów od Wella do tego colta, nie ma ich nigdzie, czy wiecie gdzie mogę je dostać? Bądź jaki zamiennik wchodzi do tego colta i jest w przyzwoitej cenie?  

Link to post
Share on other sites

Po nieudolnych próbach złożenia postanowiłem zakupić maga z internetu jedyny jaki znalazłem to ten: https://www.taniemilitaria.pl/pl,magazynek-do-hi-capa-4-5-5-1-6-na-co2-31-kulek,0,3,27,103,28301.html#opis Nie jest on od wella ale nie ma ani jednej różnicy w nich porównywałem mój od Wella do tego od WE z miltaria, totalnie żadnej różnicy, a jak podaje kulki itd. to dodam edita jak dojdzie magazynek! :P 

Link to post
Share on other sites

Mag typowy dla hi capy, dodam linka z zaworem CO2 ( grafiki google) może brakuje Ci jakiejś części /uszczelki , dlatego gaz ucieka.

https://www.google.com/search?q=WE+CO2+Magazine+Output+Valve&client=ms-android-xiaomi-rvo3&prmd=isvn&sxsrf=ALeKk01A1cVSiUbX8oH8BTujMeTil5uk_Q:1613115538969&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiP4LnV6-PuAhVwCRAIHVL-CbwQ_AUoAXoECA4QAQ&biw=393&bih=720&dpr=2.75

Porównaj poskładane zaworki, z częściami, które masz . Może uda Ci się to poskładać jeśli masz wszystko. Jeśli tylko uszczelki brakuje to może uda Ci się coś "dosztukować" w sklepie budowlanym. Powodzenia

Link to post
Share on other sites

W takim razie brakuje mi śrubki/blokady na końcu zaworu, u mnie jest to puste i cały czas przepuszcza a więc stąd ten uciekający gaz, brakuje mi jednej uszczelki i tej blokady/śrubki, ciężko będzie to skleić ale zawór chyba zakupie : D 

Dzieki za pomoc, jak kupie zawór i wstawie sprawdze czy przepuszcza pozdro!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...