Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 od Well na Co2 Problem


Recommended Posts

https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-g1911a-1152199383.html to moja replika, sprawa wygląda tak, że colt strzelał dobrze ale po znacznym rozebraniu go i wyczyszczeniu i złożeniu do kupy (wszystko złożone tak jak rozłożone, żadna część mi nie została! : D) po włożeniu kapsuły co2 i załadowaniu kulek/bez kulek też dzieje się to samo, przeładowuję, klikam spust i nic, kurek wraca i nic sie nie dzieje, tak jakby gaz nie przechodził z magazynka do dyszy... ktoś wie co zrobić? :/

Link to post
Share on other sites

Zobacz czy zbijak w replice działa. Zdejmij zamek, patrząc do magwela od góry zobaczysz wypustkę na wysokości zaworu w magu (tam gdzie gaz wypuszczany jest do dyszy), odciągasz kurek i patrzysz czy ten ząbek (zbijak zaworu) też się cofa, naciskasz na spust patrząc czy zbijak zbija. Zrób to bez maga w replice żeby czasem nie dostać gazem po oczach. Jeśli coś tam nie gra postaraj się lekko palcem pogrzebać przy zbijaku ( kiedyś tak miałem w diglu TM, że czasami zbijak się blokował i trzeba było go podnieść lekko do góry żeby zaskoczył- zazwyczaj wystarczyło włożyć maga i zaworek sam podczas wkładania maga ustawiał zbijak, ale czasami trzeba było grzebać pazurem ). Jeśli tam wszystko ok to zobacz górny zaworek maga czy działa, czy da się go zbić żeby gaz poszedl.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Wina zbijaka : p, lata strasznie nie wiem czy to moja wina, może przy składaniu nie włożyłem go w wypustki o ile takowe posiada czy coś, zaraz go rozbiorę raz jeszcze i zobaczę co powoduję to że zbijak lata jak chce, jak go palcem dotknąłem to się schował z 0,8-1 cm do środka wiec to jego wina, dzięki wielkie za pomoc! : D

Link to post
Share on other sites

Poszukaj na YT jak składa się hi-capę, w sumie to co masz to hi Capa (szeroki mag colta 2011) zabudowany w metalowym dolnym body. Sprawdź czy wszystkie sprężynki są na miejscu, ważna jest sprężynka trójpalczasta, żeby jej 3 żeberka były odgięte we właściwy sposób, żeby mechanizm działał poprawnie. Niestety na hi-capie słabo się znam ale wiem, że ten trójpalczasty dynks odpowiada za wiele problemów. Armorer Works nawet dodało filmik jak to ustawiać. Poszukaj, pooglądaj merytoryczne filmiki na temat składania tego mechanizmu, napewno się uda to uruchomić.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...