Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyna Aks 040H problem ze strzelaniem ?


Recommended Posts

Witam , sprawa wyglada tak ze postanowiłem spróbować elektryków gdyż cały czas używałem karabinów snajperskich sprężynowych, odkupiłem za grosze zalegający karabin cymy AKS 040H który jest stockowy wraz ze stockowy bateria , nie kupowałem jeszcze lipo baterii gdyż nie wiem czy jest sens kupować jak ma jakiś problem w środku , mianowicie po podłączeniu naładowanej baterii raz strzela a raz nie , sprawdziłem styki i bezpiecznik wszystko ok, po przełączeniu na tryb serii gdy strzela replika , oddam około 20 strzałów i nagle przestaje strzelać , czy coś się tam grzeje w środku czy jak ? Podpiąłem naładowana baterie i był tez problem taki ze była reakcja na spust tzn coś tak przeskakiwało w środku ale to wszystko nie było strzału tak jak by bateria była rozładowana, Jestem nowy w świecie asg uzywalem tylko snajperek do rekreacyjnego strzelania na ogrodzie i chciałbym właśnie zacząć przygodę z elektrykami ale nie wiem czy jest sens naprawiać czy nowy kupić 

E9B60EE5-8C61-4CC9-A63A-4C1C57B5A83B.jpeg

F0C5F92A-AEF1-4651-8929-BA69E53AAA60.jpeg

Edited by Zatra
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...