Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika m4 CQB do 800zł


Recommended Posts

Witam. Jako, że posiadam już sah03 do lasu dla siebie i m904 od DE dla dziewczyny, poszukuję teraz odpowiedniej maszynki do cqb :) Budżet to maksymalnie 800złotych, nie ukrywam że wolałbym wydać troche mniej. Chciałbym miec w tej cenie krótką "emke", która posiadałaby szybką wymianę sprezyny albo okolo 350fps w stocku, gniazdo na zwykłe magazynki od m4 i zwykłą kolbę która pomieściłaby w prowadnicy 1300mah od specny. Sztuki jakie oglądałem to sa c10 (520zł) Amoeba am007 (780zł) i specna sa e10 której aktualnie nigdzie nie ma. Wiem że jest na forum sporo posiadaczy takich małych karabinków/PMów dlatego nie pogniewam sie nawet jesli ktoś zrecenzuje swoją ulubioną repliką do cqb i opisze jej zalety i wady. Dzięki. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ja na główną replikę CQB mam ICS UK1 Captain.
W środku Tytan i Zębatki 13:1 i jeszcze kilka innych drobniejszych rzeczy. Jak dla mnie replika idealna do CQB. Jedyne co bym w niej zmienił to chwyt pistoletowy na ten z ICS PDW-9 i może adapter na magazynki MP5 do Angle Custom, ale ostatnio się mniej strzelam i jakoś nie chce mi się wydawać kasy na Airsoft.
No ale to trochę inna półka cenowa.

Na zapas mam Spece SA-E12 PDW EDGE ze stockowym Asterem, wymieniona tylko gumka i dystanser. Naprawdę fajna replika, tylko że ja kupiłem za ~900 zł ponad dwa lata temu, teraz to nie wiem po ile by była bo nie ma, pewnie ~1300 zł.

Jakbym nie miał zapasu do CQB to bym z dostępnych teraz brał którąś krótką eMkę od DE, na przykład M904.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...