Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM350 - popsuty naciąg


Recommended Posts

Cześć, jestem, niestety, ale nieszczęśliwym posiadaczem CM350L. Nieszczęśliwym, ponieważ popsuł się w nim naciąg - tj. łoże przednie. Jak się można domyśić - jest to strzelba typu pump action. Co nie działa? Łoża/chwytu nie da się dociągnąć do końca, do charakterystycznego "pyknięcia", a jedynie do połowy.

Podejrzewam, że problem leży w sprężynie. Wie ktoś, jak dostać się do tamtego elementu i sprężynę wymienić lub wstawić na miejsce?

Pozdrawiam, z góry dziękuję i życzę smacznej kawusi/herbatki/obiadku!

Link to post
Share on other sites

Na YouTube były filmy z całkowitego rozkładania i składania strzelby cymy. Po angielsku co prawda, ale da się to ogarnąć. Szukaj czegoś w stylu " cyma shogun dissasembly". Niestety nie pamiętam nazwy kanału. I też nie mam pewności czy film dalej jest na serwerach yt... Jeśli znajdziesz to jesteś w domu...

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, sjzmisiek napisał:

Na YouTube były filmy z całkowitego rozkładania i składania strzelby cymy. Po angielsku co prawda, ale da się to ogarnąć. Szukaj czegoś w stylu " cyma shogun dissasembly". Niestety nie pamiętam nazwy kanału. I też nie mam pewności czy film dalej jest na serwerach yt... Jeśli znajdziesz to jesteś w domu...

Dzięki wielkie, nie wiem czemu nie wpadłem na pomysł poszukania również po angielsku. Filmik znalazłem po francusku, ale mi wystarczy.

Jeszcze raz dzięki i miłego dnia. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...