Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plate Carrier pod płyty 250x300mm


Recommended Posts

Witam! Od jakiegoś czasu szukam carriera pod płyty o rozmiarach 250 na 300mm. Jestem żołnierzem i kamizelki kontraktowe, które nosimy z takimi właśnie są okropne. Zastanawiałem się nad zakupem kamizelki od currahee arizona tylko pytanie czy kamizelki dopasowane do rozmiarów płyt esapi będą odpowiednie? Czy kamizelka pod rozmiar M płyty esapi pomieści płytę szerszą o 4mm i czy to że płyta będzie krótsza o 23mm nie będzie przeszkadzało w komfortowej pracy z takim carrierem? A może znacie jakiś fajny plate carrier dokładnie pod te płyty? Pozdrawiam!

Edited by Blizniak01
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

KWM o ile pamiętam nie ma płyt standalone zatem stosowanie tylko wkładów twardych z niej wyciągniętych to znaczne pogorszenie właściwości ochrony. O ile pamiętam w standardzie twarde wkłądy są ICW, które wymagają do zapewnienia odpowiedniej ochrony wkładów miękkich. Za rączkę, cię trzymać nie mam zamiaru ale jeśli korzystasz z tej ochrony nie tylko na pas taktyczny, to zdecydowanie odradzam pogarszanie właściwości ochronnych poprzez stosowanie samych płyt ICW. Chociaż jest możliwe, że masz płytę SA, ponieważ też takie występują w ofercie Maskpolu i nie wiem co tam do Ciebie trafiło na magazyn.

Co do rozmiaru, to Maskpol stosuje płyty w standardzie SAPI

Co do samych noszaków na płyty to jest tego multum i jedyne co Cię ogranicza to budżet, którego nie podałeś.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...