Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, tak wiem... już powstał taki temat przeglądałem go milion razy, ale co mi się rzuciło w oczy to, to, że ludzie nie piszą jakie dokładnie części zakupili.

 

Od razu uprzedzam pytanie, dlaczego nie sprzedaż i nie kupisz czegoś lepszego. Bo, nie. No chyba, że:

 

Wydając 1000zł na tuning nadal nie będzie to poziom snajperek za 1500-2000zł

A więc moje pytanie brzmi: czy wydając na tuning 1000zł będę miał na tej cymie porównywalny zasięg do droższych replik? to chcę zakupić:

tłok hybrydowy, komorę hu, lufę precyzyjną promka, zespół cylindra i spust od t10.

 

Czy jeśli to wszystko wymienię to ta cyma będzie git, git czy nadal szmelc?

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Link to post
Share on other sites

Ok a jakie lufy i gumki to przyjmuje? Gdzieś widziałem, że nie są to typu vsr/TM . Airsoftpro chyba robi komory pod gumki/lufy AEG.. ale standardowo gumki są typu maruzena?  Czy się mylę? Widziałem film gdzie ktoś się skarżył, że jakieś aftermarketowe komory są za długie . Więc dobrze poszukaj, poczytaj, zweryfikuj. Sprawdź szczelność tłoka zanim zaczniesz tuning. Jak wszystko będzie ładnie się uszczelniać na wylocie dyszy to jedz z robotą dalej.

Ja osobiście bym poszukał dokładnie co tam wejdzie bez modyfikacji i na początek dał komorę hu która przyjmie sprawdzony system (AEG/vsr) stalową lufę wewnętrzna dobrej jakości/firmy promyk/pdi/ lambda 1, pasująca gumkę ML 2021 , jakiś dystanser omega i dobrał ciężkie kulki. Jak będzie banglać, a powinno, to zajmowałbym się dalszym tuningiem jak zespół tłoka czy spustu.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...