Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do ok 2 tyś zł.


Recommended Posts

Witam,

  Zaczynam przygodę z ASG a dokładniej AEG.  Strzelałem już z kilku replik kolegów, więc jakieś doświadczenie mam.

Budżet 1200-2000 na samą replikę. Rozpiętość duża, lecz czytając fora zastanawiam się czy jest sens dawać 1700 za replikę i z nią zacząć zabawę, czy jednak dać 1000 czy 1200 i resztę włożyć w upgrade. Będzie to moja jedyna replika, używana będzie w 90% w lesie, lecz coraz bardziej podoba mi się CQB więc czasami będę chciał się wybrać na taką strzelankę, dlatego zależy mi na szybkiej wymianie sprężyny aby ograniczyć sprzęt do wymaganych FPS, jednak potem w planach jest zakup czegoś stricte do CQB. Jaką replikę polecacie?

Dużo ludzi poleca GG seria gc16 bądź  specne hk416, która się sprawdza i można dołożyć na upgrade.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jeśli chodzi o replikę, która by szła do upgradu to specny z serii ONE wydają się fajne na zbudowanie czegoś ciekawego.
A G&G jak to G&G, w większości gotowa do zabawy prosto z pudełka, upgrade minimalny na zasadzie gumki hop up czy też lufy.
Z tego co się orientuje obie marki mają w replikach opcje szybkiej wymiany sprężyny więc przejście na CQB szybkie i możliwe.

GC16, bardzo fajna, polecam zerknąć też na TR16, replika godna rozpatrzenia.
HK od specny też jest w porządku, ale słyszałem, że jest wybredna dla magów więc miej to na uwadze.

Dodam, że to tylko moje zdanie, jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie. Tyle opinie ile użytkowników.

Edited by SamiAsmi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...