Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KOER SVD problem z fps


Recommended Posts

Witam.

Pytam bo moze ktos spotkal sie z podobnym tematem.    Dwie repliki SVD od KOER kupione w odstepie 3 miesiecy.  Pierwsza , po wyjeciu z pudelka wystrzelala 519 fps , czyli zgodnie ze specyfikacja na stronie sprzedawcy.   Druga , nistety tylko 420, choc mialo byc 500 jak w poprzedniej.   Nie wiem jaka sprezyne wlozyli wiec wlozylem M160 ,ktora akurat mialem i wiedzialem ze jest M160-tka.   Nic praktycznie to nie zmienilo.   Wrzucilem kilka kulek w lufe by zobaczyc jak przechodza czy nie ma jakis problemow w srodku.  Nie ma

Spotkal sie ktos z czyms takim?     Tloczek jest szczelny .  Zamowilem lepsza gumke hop-up bo moze uszczelnienie miedzy tloczkiem a hop-upem? 

 

Edited by Nieyu
Link to post
Share on other sites

Miałem to SWD od Koera jakiś czas temu. Nie byłem z niego zadowolony i poszedł do ludzi. Prawdopodobnie masz dużą nieszczelność w komorze HU, u mnie tak było. Spróbuj teflon fixa, tak aby gumka wchodziła do komory z oporem. Ale i tak będzie problem z celnością, bo całość konstrukcji trzyma się na kilku śrubkach robaczkach i kiwa na boki.

Generalnie zasada jest taka: najpierw robimy 100% szczelność, dopiero potem dajemy mocniejszą sprężynę.

Edited by KAMA3
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...