Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAMA3

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Zakładam, że korzystasz z magazynka hi-cap. Czy kulki w nim są podkręcone ? Albo inaczej, czy sprężyna magazynka jest nakręcona ?
 2. KAMA3

  G&g FN F2000

  W filmiku od TM mówią o GB v3, więc raczej coś tam się dopasuje w razie w ;) Zresztą podniesienie prędkości o ok. 10 % nie powinno być zabójcze dla mechaniki, chyba że te 410 fps to wyżyłowane jest na maxa, bo na teście w tym filmie wychodzi ok. 370 fps'ów.
 3. KAMA3

  Ak 104 / 105

  Suczka z lufką 300 mm i 450 fps'ami na pokładzie :)
 4. Miałem kiedyś podobną replikę i tam jest wsuwana szczerbinka bokiem, coś jak jaskółczy ogon. Ale może być wcześniej potrzebne wysunięcie cylinderka gazowego. Bardzo mgliście to pamiętam, więc tylko misiam ;)
 5. Zaryzykowałbym teorię, że winien jest cylinderek gazowy, dysza lub głowica w replice. Mogą zamarzać od niskiej temperatury co2, jeżeli nie są do niej dostosowane. No ale piszesz, że twoja replika jest dual-power więc to może jest tylko moje misianie, hmm ... Ewentualnie te części już są zużyte, więc może pomoże ich wymiana. Wiem na pewno, jak cudownie uzdrawia replikę wymiana samej głowicy tłoczka, więc może od tego zacznij ?
 6. Mam taki adapter i używam go jako dopalacz do green gasu :) Czyli do maga naładowanego GG dopsikuję maleńką dawkę co2. Zdecydowanie zwiększa to kopa blow-backa i prędkość w M92 od KJW i w 1911 od WE. Jak próbowałem nabić mocniej maga od AA, to wyrwało mi w nim zaworek. Ścianki maga mogą też się lekko rozdąć i nie będzie można włożyć go do chwytu. No i za duże ciśnienie w magu nie pozwala na otwarcie się zaworku strzałowego, bo sprężyna zbijaka jest dostosowana do mniejszego ciśnienia GG. Więc można używać, ale jako booster, no i trzeba liczyć się z możliwą awarią
 7. Witam :) Rozbierałem już kilka tanich strzelb sprężynowych, w tym AGMa i w środku jest plastik. Więc i w tej cymce jest pewnie tak samo, ewentualnie może być znal. Rozbieranie jest upierdliwe, trzeba wykręcić kilkanaście śrubek i bardzo uważać, aby ze środka nie wystrzeliła w kosmos jakaś sprężynka ;) Części zamiennych brak w sklepach, jak coś pęknie to tylko reklamować, dorobić samemu lub serwis, ale to raczej nieopłacalne.
×
×
 • Create New...