Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kupczaki - serwis jakis...?


Recommended Posts

Zapewnie to pytanie jest przejawem nieuzasadnionego optymizmu z mojej strony ale mimo to zapytam sie. A o co mnie chodzi, juz mowie. Kupczaka sobie jednego rozwalilem troche, pekla guma po zewnetrznej stronie na zgieciu palcow i sie oderwala troche. Na moje oko wymaga klejenia i szycia czy czegos tam ale kurde, pomyslalem sobie, ze skoro my w unii Europejskiej jzu jestesmy i takie tam to moze jednak Kupczak ma jakis serwis mniej lub bardziej gwarancyjny? Fakt, buty maja roczek juz ale ja chetnie zaplace prosze panow...

Link to post
Share on other sites

Cynik, a buty kupowałeś u kupczaka, czy w różnych innych źródłach? A mówiąc krótko, czy były zajebane z wojska? Bo większość kupczaków dostępnych w sprzedaży właśnie ma taki rodowód. Mój kumpel kupił swoje u kupczaka i miał na nie 1 rok gwarancji. Co do uszkodzenia, jest to jakiś feler kupczaków, mi i mojemu kumplowi pękło w tym samym miejscu.

Link to post
Share on other sites

Polowicznie zajumane ;) czyli po prostu wystawione na sprzedaz przez kogos kto takie trepy dostaje przydzialowo co roku i co roku pare wystawia w tym samym miejscu. Uszkodzenie powstalo w sposob troche debilny bo zostalem wyciagniety na koncert, producent nie przewidzial najwidoczniej ze ktos bedzie non stop nadeptywal tego buta przez godzine. Potem jeszcze spacerek kilka godzin na butach do domu i rezultat zobaczylem wieczorem na stepnego dnia. Chodzi o combaty II w razie gdyby ktos mial czelnosc nie wiedziec w czym ja chodze ;)

Link to post
Share on other sites

No to kurna szewca szukam dobrego bo odkad posmakowalem tych combatow to kurde nie wsmak mi troche juz chodzenie w moich stuletnich twardych alvikach hehe. Fakie fajne butki a tak sie popsowaly ehhh...

 

Nawiasem mowiac stare alviki za polowe detalicznej ceny kupczakow juz sluza chyba 4 sezony, katowane latem w gorach w zimie codziennie w miescie calymi dniami, najgorsze baty dostawaly w Dolomitach i na kamerdolcach w slowackim raju w rzece i k... trzymaja sie cudnie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...