Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ORKAN_Hubert

Użytkownik
 • Content Count

  958
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3327 profile views
 1. W uzupełnieniu dodam jeszcze: Reccony Lubawa, ostatnio zakupione kamizelki Direct Action i oczywiśćie wspomniany powyżej F.A.P.C. BattleLab.
 2. Czy ktoś ma do sprzedania upper do HK416D?
 3. Zdjęcie robione na szybko Sekcja Realizacji i Zabezpieczenia Zarządu w Warszawie CBŚP. Bodajże jedyna etatowa SR przy delegaturze CBŚP. Jedna z najbardziej eksploatowanych komórek realizacyjnych w polskiej policji.
 4. Kamizelka CBŚP to podróba JPC od Red Rivera / Ivo Hest. Kamizelka WZD to TRYM QR od NFM. Hełm to prawdopodobnie produkcja United Shield dostarczona przez Lubawę, model zbliżony do MICH.
 5. Pisałem o plastikowych OA-MAG do repliki Oberlanda VFC i nowych metalowych magazynkach do HK416 VFC (te dłuższe z oznaczeniami HK i zaworem z boku).
 6. Odnośnie magazynków. Nowa wersja magazynków nie pasuje do replik starej generacji (ja mam chyba pierwszej serii). Wejdzie, replika będzie strzelać, ale magazynek nie zakleszczy w gnieździe. Trzeba spiłować go u góry by złapał je zatrzask magazynka. Magazynki od repliki Oberlanda pasują bez przeróbek (przynajmniej w moim starym egzemplarzu), ale siedzą ciasno. Do gniazda można wsadzić magazynki aeg standardu Marui. Prawdziwe magazynki wejdą jedynie po przeróbkach.
 7. Suez to MultiCam z mniejszym raportem i nieco inną paletą barw.
 8. Poprawny link https://sklep.orkan-tactical.pl/nylon-1000-mccamo.html
 9. Ktoś mógł biegać w oryginalnym LBT, tam jest od groma prywatnego oporządzenia i ciuchów.
×
×
 • Create New...