Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka SWAT ,a gra ,film i prawdziwy LAPD SWAT (D)


Recommended Posts

chcialbym zapytać czy ktoś może wie ,czy w LAPD (D) korzysta sie z tych kamizelek ?

http://www.mil-force.com/images_and_photos...up/ap-1v(L).jpg

wiem ze w produkcie Sierry (SWAT 3) korzystano z tych kamizelek ,gra jest podobno robiona na wzor prawdziwych SWATowcow (mam nadzieje ze rozumiecie) ,i chciałbym wiedzieć czy nadal się z nich korzysta ,jeśli nie to z jakich ,nie ukrywam że Navy może przyjść mi z pomocą ponieważ sam z tego co widze rekonstruuje jakis oddział SWAT(i wcale nie mam na myśli blokowania tematu czy jego usuwania ;) ) ,no więc jak to jest ?

 

W filmie niestety nie moge wyłapać momentów gdzie konkretnie widac kamizele (posługuje się google ,a nie filmem ,a zdjecia ktore mam nie do konca przypominaja ta kamizele ktora podalem wyzej) ,poza tym rezyserzy lubią ubarwiać ,albo dawać inny sprzęt.

Link to post
Share on other sites
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74080127

 

Kto pierwszy ten lepszy.  :D  

 

Aha, nie znam tego człowieka co to sprzedaje!  :D  

 

Ale ludziom trzeba pomagać. Nie?  :twisted:  

 

pozdrawiam

sie wie,dlatego pytam o ta kamizele ,ta Guardera to wiadomo...no ale w przeliczeniu na PLNy wyjdzie z 800zl z wysylka :) czyli moge kupic ta ,Navy mnie nie wysmieje na strzelance ;) nie no powaznie ,sam nie wiedzialem co to jest ,i kto z tego korzysta (to co wkleilem) dlatego pytalem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...