Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WA magna-tech M1911A1 i GM 70's


Recommended Posts

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...showtopic=38951

 

pokrótce co by streścić co trzeba

WA wypuszcza nową linię gaziaków - jak sami twierdzą chcą sie skupić bardziej na funkcjonalności niż na wyglądzie i zewnętrznym finiszu czyli najprościej mówiąc uderzają w niszę gaziaków klasy średniej i wyższej średniej :)

 

na pierwszy rzut lecą 2 1911stki - A1 i GM 70's

ceny w granicach 13-14 tyś Yenów(na miejscu) co w przeliczeniu na pln daje gołą cenę tam 380zł czyli mysle ze w polsce nie drożej jak 550 w sklepie :)

 

co ważniejsze - jest oficjalna data - 17 grudnia :)

 

i chyba na to się skuszę:)

Link to post
Share on other sites

widzisz, popłaciło się codziennie 2krotne wpisywanie w google "M1911A1 GBB" heheheh :D

 

ale szczerze to nowości wśród 1911'stek to ja śledzę na bierząco :)

 

btw jak bedzie na wgc albo na uncompany to wstrzymaj się z zamówieniem aż ja się podliczę z kasą, moze na początek stycznia?

 

jak zamówimy sobie obydwaj to taniej paka wyjdzie itp :) lepiej sie koszta rozłożą i będzie ekonomiczniej :)

Link to post
Share on other sites

qrde troche mam peniawe jeśli chodzi o wytrzymałość tego nowego modelu... WA piszą ze ma ważyć 710g czyli z deka mniej niż poprzednie modele + ze ma mieć lepszy(czyli pewnie mocniejszy) blow back... generalnie z masy wynika ze i zamek będzie lżejszy przez co mniej wytrzymały/gęsty...

 

i generalnie wiem ze standardowe WA dają radę na gg/propanie i jakoś nie pękają w drzazgi ale biorąc pod uwagę lżejszy zamek itp to jednak mam leciutką peniawę w zakresie uzywania gg z tą giwerką :P

 

ah ileż to wątpliwości i obaw jak trzeba wydac kilkaset zeta....

 

dlaczego WA nie wypuszcza tak jak wszystkie inne firmy gunów które chodza na green gazie normalnie...

 

jeszcze zawsze wchodzi w grę flow restrictor od airsoft innovations...

poczekamy zobaczymy jak zamówimy ;)

Link to post
Share on other sites

dla mnie w ogóle KJW odpada, a juz tym bardziej PO, musi być m1911a1, WA robi naprawde świetne guny, tylko robi je świetnymi na hfc134a... zobaczymy jakie będą ceny, co odpowie konkurencja, być może trzeba będzie poczekać na początek nowego roku. Generalnie jak tego guna wypuści ksc to nie będe sie martwił wcale o to czy na gg będzie chodził ale mogę mieć obawy co do mocy i celności guna...

teoretycznie guny z systemem SCW2 nie różnią się od SCW1 niczym co by zmieniało siłę BB, wątpię też ze SCW3 ma sie różnić skoro opisali ze chca zrobić bardziej trwałymi części ruchome, co brzmi nieźle.

w duskusji na AA doczytałem że lżejszy abs wcale nie znaczy mniej wytrzymały a i faktem jest ze lekki zamek mocniej odskoczy ale z mniejszą siłą uderzy(przynajmniej powinien ;) ) czyli te 1911 od WA-magnatech mogą okazać się naprawde niezłe...

 

z resztą, jak sie okarze ze kopie za mocno na gg to se kupie kilka puszek malutkich hfc134a na ciepłe dni, bo i tak przy ok 10st(czyli cała jesień,część zimy i wiosny) green gas ma tyle samo psi co hfc :) dopiero w cieplejszych temperaturach trzeba uzywac hfc :)no to raz do roku wydam troche kaski na droższy gaz :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...