Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki do m15a2 CA firmy Easy Company i Star


Recommended Posts

Witam.

O firmie Easy Company nie slyszalem a i na forum nic nie pisza (tak tak szukalem) - na mg.pl jest magazynek w wersji thermold ktora bardzo mi sie podoba ale jest wlasnie tej firmy. Pytanie czy ktos odwazyl sie na zakup takiego maga i jak on podaje kulki i pracuje z eMką.

 

Przy okazji chcialem spytac o magi Stara dostepne na mg - slyszalem ze kiepsko podaja kulki a czasem nawet nie pasuja go repliki CA.

Link to post
Share on other sites
Przy okazji chcialem spytac o magi Stara dostepne na mg - slyszalem ze kiepsko podaja kulki a czasem nawet nie pasuja go repliki CA.

mam M15 RIS CA i 5x STAR - absolutnie zadnych klopotow z podawaniem czy wkladaniem magow. wspolpracuja jak inne low capy (z moim gunem).

Link to post
Share on other sites

ja mam 10 szt. STARów do mojej MP5 A2 TLF CA...zadnych problemow ...pasuja jak kazdy inny mag...lekko sie kolysze w gniezdzie..ale to norma...(mozna latwo zapobiec - CTI)...oczywiscie jak kazdy mag nie podaje ostatnich 34 kulek..ale to juz tak jest...wiec polecam...STARy...realizm przedewszystkim...

Link to post
Share on other sites
ja mam 10 szt. STARów do mojej MP5 A2 TLF CA...zadnych problemow ...pasuja jak kazdy inny mag...lekko sie kolysze w gniezdzie..ale to norma...(mozna latwo zapobiec - CTI)...oczywiscie jak kazdy mag nie podaje ostatnich 34 kulek..ale to juz tak jest...wiec polecam...STARy...realizm przedewszystkim...

 

 

Temat jest o m15a2 CA a nie mp5 :):)

 

U mnie(m15a4) Stary z kłopotami i długą walką weszły, ale napewno tak nie powinny.

Moze jakas wadliwa seria starów?

Link to post
Share on other sites
Przy okazji chcialem spytac o magi Stara dostepne na mg - slyszalem ze kiepsko podaja kulki a czasem nawet nie pasuja go repliki CA.

 

wiec Przemas odpowiedzialem na pytanie a ze tobie nie wchodza stary to jakos dziwnie bo Ratajowi wchodza a Ma M4 RIS TM...

 

powiem tylko tyle ze wykonanie STARow...jest wprost proporcjonalne do ceny...ale mnie nie zawiodly...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...