Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o M16 A3


Recommended Posts

Z drugiej strony pragnąłbym, aby ludzi, którzy stawiają wygląd repliki nad jej wartości użytkowe było jak najwięcej na zlotach :-)

 

Wygląd repliki, albo przynajmniej jakiś ogólny sens w całej swojej prezencji :twisted:

 

Taki przykład.... typek ubrany jak obdarty partyzant jakiś, góra DPM, spodnie wz.93, czarne adidasy, i do tego np........ G36c obwieszony latarkami, kolimatorami, i stuningowany na 400fps :ściana: Nader często widzę to u noobów....

 

Sorry, ale IMHO lepiej można się bawić sprężynowym AKMem, resztę przeznaczywszy na jakiś jednolity mundur i pasujący hełm (choćby ciuchy wz93 i hełm wz67 za 20 zeta... do AKMa pasują jak ulał).

 

Ja osobiście w strzelankach poszukuję klimatu... może mam to skrzywienie z bractwa Wikingów, nieważne, tak czy inaczej lubię sensownie wyglądać i uwielbiam gdy koledzy też się starają. Dużo bardziej imponuje mi np. Stockmann (pozdro!) ubrany od stóp do głów w ciuchy z wojny wietnamskiej, z pomiętą paczką Lucky Strike'ów na hełmie i z wysłużoną, poobijną VN-ką (stockową.... poza wymienioną komorą HU) niż szczeniak który wyda tysiące na spluwę strzelającą na ileśtamdziesiąt metrów więcej.

 

Cóż, może mamy jakieś takie inne, oldschoolowe podejście...

 

Cóż, moje marzenie o M16A3 ICSa pewnie sięjuż nie spełni... innymi drogami wszystko poszło....

 

Ech.... pójdę pociąć komuś mordę i zrobić sobie puzle (tak, Kmieciu rulez) :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

na www.taiwangun.com jest SR4A3 czyli M16A3 za 600zl. stockowo 300fps, rowno metr dlugosci!

http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=34

 

Nie wiem o co chodzi z tymi risami bo M16A3 nie ma ich, na wyposazeniu USMC nie ma risow w M16A3 standardowo, tzn ktos chce miec to sobie zamontuje, sa zamontowane od razu gdy wiadomo ze bedzie granatnik, ale nikt z piechoty nie bawi sie w laserki i TLF'y takze to raczej w oddzialach specjalnych

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...