Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Heh, polecam :wink: Rzadko gram, ale ta gra jest poprostu miodna.

Grafika dobra, sama gra dość ciekawa, w trybie skirmish (tylko w nim narazie gram ;-) ) dobrze pomyślanie punky doświadczenia (pd => poziomy rodzimego miasta => dodatkowe bajery do miasta-kolonii).

Polecam :!: :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Fakt jest fajne lecz działa tylko pod XP , wiec podziekuje  :(

no ja wiem ze moj kolega kupil sobie aoe3 a ze ma windowsa 2000 musial zwrocic gierke spowrotem

 

[jakby ktos mial problemy zaznaczam ze pytal sie sprzedawcy na jakich windowsach to chodzi a ten powiedzial ze na 2000 da rade]

(kolejny nawias :D a to dlatego ze na wymaganiach bylo cena :D:D)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

heh byc moze za to co powiem ktos mnie tu moze na butach wykopac :)

a to dlatego ze uwazam ze aoe3 to spalona gra. Grafa dobra - ok, kampania tez nie jest zla. ale..... gra jest zbyt uproszczona, a armię opiera sie głównie na artylerii. Jakos mnie nie przekonała ta gra. Wolę aoe2.

Link to post
Share on other sites
Gdzie te czasy gdy sie spędzało całe godziny nad aoe 1?

 

heh... po prostu wiekszośc (podkreślam jedynie większośc, a nie wszystkie bo są wyjątki) gier jest uproszczonych. AOE3 czlowiek rozbudowuje sie góra 10 min 8) . plansze są małe, a jednostek mozna wyprodukować tylko 200 (wiem, wiem nie każdy ma procka 4+ gHz). Dlatego prtodukcja sprowadza sie jedynie do budowania armat i jakiejs tam ich oslony w postaci piechoty/kawalerii/h** wie czego jeszcze.

 

Gdy grałem w Aoe3 mój brat zagadał do mnie:

-Na h** ty sie z nim tyle bawisz. buduj armaty jakas oslone i lec na niego..

-no tak... tylko ja chcialem poczuc klimat

:twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie grałem we wcześniejsze AOE, aczkolwiek z RTSami miałem już sporo do czynienia (pierwszy komp IBM w roku 1994 ;) ). AOE3 jest przyzwoita, ale nic więcej... nie wciąga tak, jak swego czasu robił to np. C&C: Red Alert, nie ma takiego 'feelingu' - owszem gra się przyjemnie, ale tylko jako zabijacz nudy, a nie cel sam w sobie (a może to ja po prostu jestem już za stary? :P )

 

Natomiast miłośnikom prawdziwych strategii polecam "Sid Meier's: Gettysburg!". Nie jest to klasyczny RTS, mamy z góry ustaloną liczbę wojska i musimy wygrać wojnę secesyjną (XIX wiek w USA), rozgrywamy poszczególne bitwy.

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem, Zagrałem przeszedłem dwie misje i stwierdziłem. Moim zdaniem ta gra nie powinna się pojawić. Wszyscy mowicie o dobrej grafice. O tak powiem jest dobra ale tylko otoczka graficzna efekty, kolorystyka itp. Ale jezeli chodzi o grafike z czysto technciznego punkty widzenia jest po prostu przecietna (niczym nie zachwycajace modele, textury i budowa map), jest wiele gier RTS z lepsza grafika. Ale przeciez grafika to tak naprawde nie argument, najgorsze jest to ze ta gra jest po prostu nudna. Nie ma zadnych ceiakwych zadan, ciagle razą jakieś bugi, bohater jest niesmiertelny, na dodatek nie jest zaznaczony na mapie i nie moglem go znalezc, rozstawiona bombarda ktorej wskazujemy miejsce ruchu nagle niewiadomo skad pojawia sie przy niej konik i juz ja holuje a gdy stajemy konik znika (okrutne). Wszystko jeszcze dobija interfejs, ktory zajmuje pol ekranu (nawet gdy zaznaczamy w opcjach zmniejszenie interfejsu zajmuje on 5/12 ekranu (przepraszam za dokladnosc). Gra po prostu mimo dobrych recenzji jest bardzo slaba. To nie jest to co pierwsze AOE ktore bilo grywalnoscia wiekszosc uwczesnych RTS przy ktorym spedzalo sie dlugie godziny... To nie to.

PS

Moja opinia nie jest do konca potwierzdzona poniewaz nie przeszłem calej gry bo po prostu mnie odstraszyla i na dodatek mimo zaliczonej misji bug uniemozliwil dalsz gre. Poprostu porazka na calej lini. Gdyby to sie nazywalo inaczej jeszcze bym to przebolal, ale AOE? nie tak to sie nie powinno nazywac.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...