Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposazenie 101 i 82 Airborne


Recommended Posts

Witam. Chcialbym na pcozatku wszystkich pozdrowic, gdyz to jest moj pierwszy post na tym forum. Chcialbym Sie od was dowiedziecco nie co na temat sprzetu 101 i 82 dywizji powietrzno desantowej US Army. Sorty ze nie ejstem w temacie gdyz wczesniej intereswaly mnie tylko czasy 2 WW. teraz przyszla Pora by zmienic Thompsona na M4 lub M16 i chcialbym sie dowiedziec jakich kamizelek uzywaja ocenie spadrochroniarze tych dyziwji.

 

 

napewno uzywaja Intercweptrow, ale czy tez uzywaja czegos takiego

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...m=GD-CG-V10CODL

 

A jak sie sprawa ma do Chest Ringow. jakich Oni uzywaja, bo tez mam zamair sobie sprawic i mysle czytaki bylby dobry, aby odwozorac nmoja ukochana diwizje wiernie

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...m=GD-CG-GTV05WC

 

Sory ze tak sie wypytuje, ale dopiero od nie dawna interesuje sie ich terazniejszoscia, wczesniej nie wychodzilem za ramy 2 WW. mam nadziej ze mi pomozecie! Z Gory Dziekuje!!

Link to post
Share on other sites
napewno uzywaja Intercweptrow, ale czy tez uzywaja czegos takiego

raczej nie...

A jak sie sprawa ma do Chest Ringow. jakich Oni uzywaja, bo tez mam zamair sobie sprawic i mysle czytaki bylby dobry, aby odwozorac nmoja ukochana diwizje wiernie

a oni wogóle używają chestów? wszystkie zdjęcia jakie mam pokazują ich w IBA.

Link to post
Share on other sites

Nie uzywaja chestow? ja myslalem ze teraz kazdy uzwa tego.

 

Robson, chyba wiem o jakie zjdecia Ci chodzi. Nie sa to przypadkiem zdjecia z Operacji Anaonda? Bo wlasnie na nich widze ze tylko uzywaja Interceptrow i w dodatku LBV. Myslalem ze uzywaja tez innych kamizelek przeciwodlamkowych niz Interceptory.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...