Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robson

Użytkownik
 • Content Count

  442
 • Joined

 • Last visited

 1. Już konto założyłem, właśnie na stronie. Poszło szybko i można grać od razu. Mam konto BF2, ale coś nie chciało zaskoczyć. Jak to w teorii ma działać? Sigh, naprawdę myślisz, że IW zrobiło tak przeciętną grę ze względu na własne nieróbstwo? I w dodatku popierasz Activision w tej kwestii? Przejrzyj na oczy.
 2. Taaaa... nie można stworzyć konta do gry MP. Super. Powoli zaczynam żałować wydanych pieniędzy, bo SP też nie porywa.
 3. Będzie ekstra tylko nie jednego PeCeta zabije :P Coś trzeba dokupić.
 4. Czy jest ktoś zorientowany na tyle, żeby mi powiedzieć dlaczego nie widzę HUD'a a na ekran od góry i dołu weszły czarne ograniczenia jakby to był film z panoramą...? Od razu uprzedzam pytania, mam wszystko odpowiednio włączone/ustawione.
 5. Nie tyle uszyte, co tak zrobiony jest model postaci w grze :P
 6. Źle mnie zrozumiałeś. Ja ukończyłem w 4. W Mp nie gram już, zbyt małe mapy, za duża sieka.
 7. Jakim cudem zajęło Ci o 10 godzin?
 8. - arafatka - BDU - Jungle chińskie (już niedługo...) - UVEX Cybric - Alty - rękawiczki Mechanix Original - kopia RRV (Condor) a na niej mix pouch'y G&P, Condora i MFH - na plecach niewidoczny plecak z camelem (jakaś kopia BHI produkcji Condora) - w łapskach G36C (chińskie)
 9. Troszkę BF2: Spotkanie 3-ciego stopnia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd676712f09dac9a.html Najpierw żołnierze MEC wyrastali jak grzyby po deszczu... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e1746924d9cb455.html ...a później lewitowali ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47a0bdc986060e67.html
 10. WoW - World of Warcraft WaW - World at War (COD5) Jeśli dobrze pamiętam to Marines w tej grze latają w tym samym, tylko jest nałożona tekstura w MARPATcie, a S.A.S. ma teksturke sweterka i spodni DPM (spójrzcie na kieszenie na ramionach, na swetrach też są).
 11. A o czym tu pisać - praktycznie kalka CoD4. No i te prześmieszne dodatki do drugo-wojennych giwer...
 12. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de3de2317eb875bd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1599e0e6d6b6ae5.html
 13. Wystarczy zajrzeć na stronę KAC. Masz tam zarówno SR-16 z szynami URX, a w dziale szyn montażowych znajdziesz same szyny RAS II. http://www.knightarmco.com/ Swoją drogą fajną stronkę mają.
 14. Robson

  SpecShop.pl

  Błyskawiczna wysyłka, w paczce wszystko co trzeba + NAKLEJKI :D Nie wiem czemu, ale ani magazynki ani nic innego z paczki nie dało mi tyle radości co naklejki w stylu: "JA <tu serce> AIRSOFT" :D Polecam ten sklep po raz kolejny.
×
×
 • Create New...