Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG]Korpus do M4/M16 [SRC]


Recommended Posts

m4 z src jest kompatybilne z czesciami od aeg'ow m4 z tm wiec body powinno pasowac . moze byc tylko problm z raczka tam masz demontowana a nie wiem ajk u ciebie jest jakeigo guna dokaldnie amsz czy amsz demontowana jak masz demontowana to nie ma rpoblemu powinno pasowac bez problemowo

pozdro

Link to post
Share on other sites
ajk u ciebie jest jakeigo guna dokaldnie amsz czy amsz demontowana jak masz demontowana to nie ma rpoblemu

Procent bp jak ąrczka się zdejmować to okrpus być kompatybilna, a ajk ąrczka się nie zedjmować to korpus niekompatybilna.

Następny analfabeta piszący posty żeby tylko coś napisać. :roll:

 

Broda, co do kompatybilności to z tego co wiem podchodzą w 100% do marui oraz (siłą rzeczy) do WELL'a :)

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Do Wella R6 TYLKO wtedy, jak z R6 wykorzystujesz jedynie kompletny gear box, chwyt pistoletowy z deklem na silnik i sam silnik.

 

Edit:

Chwyt pistoletowy trzeba minimalnie przerobić. Otóż w części, którą chwyt styka się z body Well ma 2 skrzydełka/wypustki, które wchodzą do środka wellowskiego body. Żeby ten chwyt zastosować do body innego producenta (egal: TM, CA czy kogokolwiek) skrzydełka trzeba ściąć. To łatwe - do zrobienia zwykłym cutterem. Najważniejsze, że rozstaw otworów na śruby mocujące jest taki sam.

 

Reszta R6 w takim przypadku do wyrzucenia, albo dla "customowców" :). Nie pasuje lufa zewn., HU, kolba z rurą, magazynki.

 

Ściskam,

Czoper

Link to post
Share on other sites

Dzięki chłopaki za bardzo wyczerpującą odpowiedź. Jeśli chodzi o problemy z "rączką" to problem sam się rozwiązał bo generalnie potrzebuję tylko upper reciever z tego względy gdyż w moim body poszły już oba uszka a na metal mnie nie stać (jeszcze) :P .Więc póki co wolę to(a raczej musi mi wystarczyć). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Do Wella R6 TYLKO wtedy, jak z R6 wykorzystujesz jedynie kompletny gear box, chwyt pistoletowy z deklem na silnik i sam silnik.

 

Edit:

Chwyt pistoletowy trzeba minimalnie przerobić. Otóż w części, którą chwyt styka się z body Well ma 2 skrzydełka/wypustki, które wchodzą do środka wellowskiego body. Żeby ten chwyt zastosować do body innego producenta (egal: TM, CA czy kogokolwiek) skrzydełka trzeba ściąć. To łatwe - do zrobienia zwykłym cutterem. Najważniejsze, że rozstaw otworów na śruby mocujące jest taki sam.

 

Reszta R6 w takim przypadku do wyrzucenia, albo dla "customowców" :). Nie pasuje lufa zewn., HU, kolba z rurą, magazynki.

 

Ściskam,

Czoper

 

 

Sorki, nie zgodzę się że HU nie pasuje... kształt ma taki, jak normalna dwuczęściowa komora Marui/SRC. U mnie weszła bez problemu w body CA (wymagała tylko sklejenia obu części - takiej prostej przeróbki na jednoczęściową... Magazynek Wella też pracuje dobrze z tym body.

Generalnie wydaje mi się, że wszystko w okolicach samego body pasuje idealnie albo niemal idealnie. Za to im dalej od body, tym dalej od standardu... zabawkowa kolba to już ekstremum... Ale wracając do HU, powiedz w jaki sposób nie pasuje? Że brakuje tylko sprężynki dopychającej do GB? Zadnego problemu z moją komorą nie widzę, a cały GB i komora HU od R6 poszły w starego trupa M15A2...

Link to post
Share on other sites

Wiem, kosmiczne podejście ;) Ale jak by nie patrzeć - Wellowska komora powinna bez problemu pasować do body robionych pod dwuczęściową komorę - starsze Classic Army, SRC, Marui A2... Dopiero jak body jest robone do komory jednoczęściowej (nie ma płytki do której możnaby przykręcić dolną część) - wtedy dopiero nie podchodzi. Czy o to właśnie chodziło? :)

 

Tu była mowa o plastikowym body SRC - a podchodzi do niego komora dwuczęściowa, nieprawdaż? Więc problemu nie ma :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...