Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brodaty

Weteran
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,996 profile views
 1. Skórzany może się po prostu wpijać. A parciany czy też materiałowy jest odpowiednio miękki (mniej lub bardziej) co zdecydowanie poprawia komfort noszenia. Poza tym te "miękkie" mają większą możliwość regulacji bo mają z reguły klamry zaciskowe a nie typowe dla skórzanych pasów, dziurki.
 2. Cała ta mozaika kamuflaży jest ciemna. Mam wrażenie, że to nie są oryginalne materiały tylko jakieś chińskie podróby. Zwłaszcza 7 i 8 :P
 3. Iran? http://camopedia.org...nbasijpixel.jpg Ew. Indie jeszcze.
 4. 3. Bierożka RUS 4. TTsKO Bierkut UKR 5. TTsKO Butan UKR 6. SURPAT RUS 7. woodland 8. ??? jakies dziwne coś woodlandowe 9. cyfrowa Flora RUS 11. piksel z UKR 12. pustynny M84 DEN
 5. Obecnie dźwigam 6 low od Airsoft Systems, więc wychodzi 80 kulek na jeden magazynek (+ jeden mid MAG), ale jeśli zachodzi potrzeba scenariuszowa na reale to wtedy 8 szt. STAR.
 6. Brodaty

  SCAR-L [BOYI]

  Wersja L scar'a to kopia CA a wersja H to kopia VFC (co zreszta jest w opisie na gunnerze). Zmienia się sposób rozkładania. Jeśli chodzi o bebechy to z tego co wiem to nadal jest zwykła v2'ka. Jest tylko dłuższy hu i dysza.
 7. Ej no! To miała być nasza mała tajemnica zioom :D Teraz wszyscy będą chcieli mieć "Jedną noc w Poddębicach" :D
 8. Na miejscu szukajcie takich oznaczeń: Od teraz można nas złapać tylko na kom. 790355395
 9. Stowarzyszenie "Dzikie Gęsi" zajmujące się rekonstrukcją, oraz ASG ma zaszczyt zaprosić chętnych na uroczyste spotkanie z okazji 15 lat istnienia grupy. Odbędzie się ono w dniu 12 września 2009 roku w Poddębicach (Łódzkie) Program: - 8.00 odprawa dowódców grup, - 9.00 rozpoczęcie działań w terenie, - 16.00 zbiórka uczestników w miejscu zakwaterowania (placu apelowym), - 17.00 uroczysty apel z udziałem zaproszonych gości, przedstawicieli władz i organizacji, - 18.00 polowa biesiada. Organizator zapewnia wyżywienie i kwaterunek w dniu 12.09 Możliwy przyjazd na miejsce w
 10. OK okazuje się, że trochę poplątałem :-P Owy artykuł był o GROMitach(o ich "nowych" zabawkach) a nie o SG. Musiałem pomieszać dwa artykuły :wink: .Sorry za zamieszanie.
 11. Dziś będąc w Empiku widziałem owy materiał w gazecie (nie dam sobie głowy uciąć) "Strzał-magazyn o broni". Niestety nie pamiętam który to był numer, ale wydawało mi się że było to "przy" dod. Commando. Jutro sprawdzę dokładnie. Właściwie były to same foty+drobny komentarz autora. Jedna rzecz przykuła moją uwagę. GUZIK od kieszeni udowej(ale mogę się mylić). Jeśli ma być to TS lub Propper to nie powinno go tam być a był on rozmiarów takich jak w Suezie od KAMY. Wydaje mi się też, że została użyta inna nazwa kamuflażu niż Suez.
 12. Parę pytań. 1. jak jest ze szczelnością zestawu tłok/cylinder 2. jak jest z żywotnością zębatek 3. czy ktoś wie jaki odpowiednik silnika(TM, CA) tam włożyli Chętnie wysłucham rzetelnych odpowiedzi bo mam zamiar wprowadzić kilka zmian. Sprężynę na m110,120 systemy i mocniejsze zębatki CA i tak się zastanawiam czy nie trzeba było by wymienić też coś w tłoku. Wymieniłem już lufę na preckę systemy, gumkę HU, sam HU jest zrobiony z dwóch (Boyi i TM). Jutro montuję dyszę uszczelnioną. Bateria okazała się gorsza od 3letnich stocków marui. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro!
 13. Gwint tłumika jest lewoskrętny, czyli trzeba kręcić w odwrotną stroną jak butelkę. Jest miejsce na śrubkę imbusową jest, ale jej tam nie ma :strach:
 14. A jaki jest silnik w tej replice? Tzn. do jakiego go można porównać(np Marui EG1000)?
 15. Czy ktoś do jasnej cholery może mi powiedzieć jak "podczepia" się do hol. szelek (oprócz klipsów alice) tą ich torbę medyczną ? :evil:
×
×
 • Create New...