Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

steyer mi strzela na 5m


Recommended Posts

witam jak w temacie niewiem cosie stało ale steyer mi strzela na jakies 5m. Prosze o pomoc bo niewiem co robic.Delikatnie go roxebralem i moze niema jakiejs uszczelki moze od hopup bo zadnej nie widzialem. Wizualnie nic nie jest uszkodzone. Jesli macie jakies sugestie albo pomysły na naprawe to piszcie

 

 

 

p.s- takie tematy juz byly ale zakładam ten temat bo do starych nikt nie zaglada i sie nie udziela wiec jesli ktos ma do powiedzenia tylko to, ze taki temat juz byl to niech sie nie udziela

Link to post
Share on other sites

nic niema plastik o plastik wiec moze to to ale ie jestem pewien bo jestem amatorem ale pod szczeline hop upu idzie odrazu lufa wiec i mozliwe jednak podkreslajac ze sie na tym nieznam. a pod hop up jest uszczelka??

gdzie ja kupic o ile takie cos jest ale chyba powinno

 

[ Dodano: 10 Sty 2006 18:24 ]

yo mam to uszczelnienie lufy i hop upu. niema tam zadnych uszczelek i całe sprężone powietrze uchodzi luzami ale gdzie takie uszczelki znalesc. moze i bym gdzies jakies znalazł ale pewnie sa kasies rozmiary i rodzaje wiec jesli ktosby wiedzial jakie to uszczelki trzeba to niech pisze...tam niema wcale uszczelek wiec dawajcie wszystkie

Link to post
Share on other sites

a ja ci pomogę. Nie bez parady mam nick, jaki mam... :D Ja miałem identyczną sytuację w M4a1. Komora składa się z 2 plastików. Nie docisnęłeś jedno do drógiego i (nie wiem jak się fachowo to nazywa) ta rurka co tłoczy powietrze do komory, nie dochodzi do uszczelki. Powietrze ucieka i ledwie kulki wypadają z lufy :lol: Watro też zobaczyć, czy tłok nie jest pęknięty, ale stawiam na niedociśniętą komorę. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

rzeczywiscie

komory nie sa docisniete, i gumka z uszczelki tłoku była zsunięta,alepo tych poprawkach jedynie wyciszyłem go i nieznacznie poprawiłem zasięg.

wiec poprawiłem gumke na tłoku i sprawdziłe czy niema luzu(niebylo),docisnełem hop up i niewiem bo za duzego efektu to nieało.

 

fakt faktem to ja oprócz tej uszczelki z tłoku to zadnej innej nie widzialem

Link to post
Share on other sites

UUU to ciężka sytuacja. Ja już miałem zamiar nową komorę kupować, ale postanowiłem uzbroić się w scyzoryk, sówmiarkę i linijkę i milimetr po milimetrze śledziłem "trasę" kulki od komory do końca lufy.

1) Najpierw zbadaj, czy tłok tłoczy dobrze powietrze. Poprostu przetknij palec do wylotu powietrza i odpal GB. Jak będzie tłoczył dobrze, to poczujesz :)

2) Jeżeli nie pękł tłok i dobrze tłoczy, to weź na tapetę komorę. Możliwe, że M4 ma inne mechanizmy jak AUG, ale podobnie działają.

3) Inny sposób(polecam desperatom :twisted:) Bierz GB w łapę, do komory włóż jedną kulkę, wetknij do tloczka powietrza, zatkaj palcem wlot kulek i odpal. Jeżeli poleci w miarę mocno, to już wiesz chociaż gdzie masz przeciek powietrza :?

Ufff, się rozpisałem :D Jeżeli to co napisałem nie da efektów, to nawet MacGyver nie pomoże... :cry:

 

[ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 ]

Warto też lekko nasmarować uszczelkę (tzw hop-upa :lol: ). Ja na pierwszą z góry kulkę psiknęłem WD-40.

Link to post
Share on other sites
Warto też lekko nasmarować uszczelkę (tzw hop-upa  ). Ja na pierwszą z góry kulkę psiknęłem WD-40.
Oczywiscie, ze warto czasem nasmarowac hop-up, lufe, magazynek itp, ale raczej smarem silikonowym, ktory jest obojetny dla gumy... :? O czym zreszta pisano wiele razy na forum.
Link to post
Share on other sites

ej

w moim stayerze niema tej gumki czy tam uszczelki hop up niewiecie gdzie moge taka dostac

ja mysle ze moje cisnienie ulatuje w miejscu styku komory hop upa i gerboxu bo niema tem zadnych uszczelek...

chcetnie bym wystawil fotki ale nie umiem jesli mi ktos powie to pokarze stan bebechów mojego steyera

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...