Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jak wycisnąc siudme poty z guna


Recommended Posts

witam bardzo serdecznie mam 23 lata i interesuje sie asg od 2 lat . w mojej kolekcji znajduja sie juz (mp5a3 tokyo marui , ka 47s aeg tokyo marui, stinger r36 crosman, uzi hfc, desert eagle hfc, walther p99 z kompensatorem hfc m16a2 xinda. kazdego guna rozkrecalem i modowalem przy kazdym siedzialem ok 1 tygodnia zmienialem lufy smarowalem dawalem uszczelki i tak dalej i tak dalej . pierwsza giwere jaka rozkrecilem to byla moja mp5 moze wydac sie wam to smieszne i nierealne ale wykrecialem na niej 52metry co moge powiedziec ze elektryki z tokyo marui maja podobny zasieg. pierwsze co zrobilem to wymienilem lyfe na precyzyjna ktora mozna kupic na allegro za smieszne pieniadze a jesli komus sie niechce czekac na paczke to niech skoczy do sklepu i napsika w lufe spreyem na jedno wychodzi bo dodatkowa warstwa farby zmniejsza objetosc lyfy. 2 rzecza za ktora sie zabralem to tlok w wersji stokowej chodzil bardzo ciezko co zwalnialo troszke spręzyne wiec wzialem kawalek pamieru sciernego i troszke zeszlifowalem bo bokach co sprawilo ze zmniejszylem troszke jego obietosc tak aby chodzil bardzo luzno. 3 rzecza wsadzilem kilka podkladke za sprezyne. nie uzywalem zadnego smaru wazeliny czy oleju sylikonowego wpadlem na genialny pomysl przetestowac plak do czyszczenia tapicery w samochodzi kazdy wie ze ze jak sie psiknie plakiem i chwilke poczeka pozniej sie szmatka wyfroteruje powloka robi sie bardzo sliska . popsikalem w lufe i do tloka i sie udalo i to wszystko wydalem ok 20 zł na lufe + przesylka. zrobilem to samo z kazdym swoim gunem i praktycznie kazdy strzela na podobna odleglosc procz mojego ak bo po wymianie lufy i zmianie sprezyny wyciagam na nim ok 70 metro .

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że większość ludzi po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego ile to jest te 50 czy 70 metrów, mierzą odległości na oko i im wychodzą takie bzdury...

 

A poza tym pati to nie wiem czy wiesz ale 70 metrów to strzelają karabiny wyborowe (zresztą nawet nie wszystkie), a nie podrasowane kosztem 20 złotych elektryki (nawet TM).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
moja mp5 moze wydac sie wam to smieszne i nierealne ale wykrecialem na niej 52metry

 

LoL...70 metrow to drogi pan mowi ze na AK 47 TM wycisnął a nie z mp5..

 

LOL 70 metrów Hahaha strzelałem z mp 5 tm i to tak niesie na 30 m max

 

Czytaj czytaj czytaj

 

procz mojego ak bo po wymianie lufy i zmianie sprezyny wyciagam na nim ok 70 metro .
:lol: 8)
Link to post
Share on other sites

A ja znam tani sposób na to żeby kulka - ba cała seria - przeleciała jakieś setki metrów :!: I to wystrzelona z takiego elektryka z allegro.

Nawet bez grzebania w środku. Normalnie taniocha ... i przełom w upgreadzie, bez zmiany praw fizyki :!: :!: :!:

I zdradzę wam to ZA DARMO!!!

 

Trzeba wjechać na najwyższą możliwą kondygnację wieżowca (najlepszy chyba byłby Pałac Kultury) i pociągnąć serią , pionowo w glebę!

 

Swoją drogą - może to tak ustalają zasięg tanich replik :?:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...