Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R5 Well Upgrade


Recommended Posts

Chciał bym polepszyć osiagi tego guna i myślałem o gumce hop-up z sylikonu sprężynie 140PDI prowadnicy sprężyny wzmocnionej i teraz mam pierwszy problem czy wziąc od CA wzmocnioną czy Systemy z łożyskowaniem? no i jeszcze głowica tłoka ale jaka? myślałem nad lub chodzi mi o to zeby te cześci starczyły potem do 120 Systemy i żeby długo trzymały.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To ja trochę odświerzę temat i zadam filozoficzne pytanie: czy wogóle jest sens upgradu Wella, czy bardziej racjonalne jest wstrzymanie się , kupienie np. MP5 CA i dopiero upgradowanie.

 

Chodzi mi o to że pow łożeniu ładnych kilku PLN we wzmocnione bebechy nie będziemy mieli czegoś w rodzaju Fiata 125 z silnikiem BMw.

 

Ja ze swojego Wella nie chciałbym robić potwora, ot tak żeby miał 300 fps-ów więc upgrade nie byłby głęboki (doradźcie co warto wymienić), ale nie jestem pewien czy ma to sens.

Link to post
Share on other sites
To ja trochę odświerzę temat i zadam filozoficzne pytanie: czy wogóle jest sens upgradu Wella, czy bardziej racjonalne jest wstrzymanie się , kupienie np. MP5 CA i dopiero upgradowanie.

 

Chodzi mi o to że pow łożeniu ładnych kilku PLN we wzmocnione bebechy nie będziemy mieli czegoś w rodzaju Fiata 125  z silnikiem BMw.

 

Ja ze swojego Wella nie chciałbym robić potwora, ot tak żeby miał 300 fps-ów więc upgrade nie byłby głęboki (doradźcie co warto wymienić), ale nie jestem pewien czy ma to sens.

 

Widzisz , grubasem jest nie ten co BMW wyprzedza przy 80 km/h malucha, ale ten co maluchem przy 140 km/h wyprzedza BMW :język2:

 

ps. moim zdaniem nie ma senu upgeradu mp5 jako broni głownej jeżeli stać Cie na dołozenie do TM czy tym bardziej CA - mp5 CA można miec za 760 zł nówke - metal body spręzyna 130% jest sens sie zastanawiać ...?

Link to post
Share on other sites
ps. moim zdaniem nie ma senu upgeradu mp5 jako broni głownej  

 

Well nie jest moją bronią główną , na zewnątrz jest naprawdę za słaby.

 

A może po prostu do wnętrz nawet stockowy Well wystarczy i będę go używał dopóki się nie rozleci. Bynajmniej nie mam uprzedzeń co do marki , CA jest milusi i taki metalowy ale mój Well całkiem nieżle strzela, nie tnie się i nawet go lubię.

Link to post
Share on other sites

ja kupiłem wella bo nie mam 800zł do wywalenia na CA a po drugie nie potrafie zbierać :lol: (350zł na wella pożyczyłem) wiec wole kupić wella i powoli go ulepszać ;) najpierw wstawie sprężyne potem odłoże z 50zł i poczekam co się sypnie a jak coś się sypnie to, to wymienię.

 

a mam pytanie tylko teoretyczne jak kupie głowicę tłoka z łożyskowaniem CA to te łożyska się przykręca od wewnętrznej strony tłoka?

Link to post
Share on other sites

z tego co sie orientuje budowa tłoka wella uniemożliwia montaż głowicy łożyskowanej, a to dlatego iż wewnątrz okrągła główka którą chciałbyś wymienic jest scalona z tłokiem. Ja wsadziłem zwykła żółtą CA plus sprężyna 170%CA, łożyska metalowe ( nalezy spiłowac tochę ) i prowadnicę metalowa - wierz mi starczy :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...