Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

splinter

Użytkownik
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,018 profile views
 1. Od niedawna jestem posiadaczem HK417D. Po kilku spotkaniach również postanowiłem podnieść lekko fpsy. Z racji braku na naszym rynku sprężyn dedykowanych, posłużyłem się stockową chińską sprężyną, która pewnie w okolicach 400 fps pierwotnie dawała. Po przycięciu sprawdziłem, czy mieści się w tłoku razem z prowadnicą, po czym złożyłem do kupy. Wynik na full stockowych częściach to ~413 fps na zerowym HU i ~410 na wyregulowanym HU. Nie spodziewałem się takiego wyniku, zwłaszcza, że ta chińska sprężyna była jednak krótsza od stockowej. Zasięg wzrósł:) Nie robiłem dokładnych pom
 2. No i mam tu dwie skrajne opinie. Trzmiel - testowałeś osobiście? W jakiej replice? Jaka gumka? FPS? Krawata - skupienie jest porównywalne na obu lufach?
 3. Jednakże ciągle to kontynuujesz. Do rzeczy, sprawdź chłopie jak ci się fpsy szacują w miarę podkręcania HU.
 4. Czepiłeś się określenia a i tak wiadomo o co chodzi;)
 5. Pomijając fakt, że gdyby tłok blokował się w 1/3 przy strzale, to następny cykl pracy zębatek byłby druzgocący dla GB:)
 6. Nie potrzebujesz do AEP-a dokupować niczego po za Li-po. Osiągi są bardzo dobre.
 7. Rok temu sprzedałem Desert Warriora Tokyo Marui na green gas na rzecz Glocka 18C AEP również od TM. Nie żałuję przesiadki, klamka strzela w każdych warunkach. Przy strzałach w budynkach z lufą skierowaną w dół (np. na klatce schodowej) green gas szybko ucieka z maga. Po dłuższych zwiadach, przedzieraniu się przez krzaki,czołganiu Colta miałem już na tyle usyfionego i oblepionego pyłkami i kurzem, że nie był w stanie strzelić- bezużyteczne. Radzę dobrać "boczniaka" do stylu gry. Mam kumpla z gaziakiem TM i on nie narzeka, dla mnie elektryczny glock robi lepszą robotę. Żeby nie
 8. Przy wadze 0,25 uważam, że lepszych nie ma w tej cenie.
 9. Dokładnie, ja mam 11.1V 1200 i do tej pory więcej jak 950 mah mi nie ubyło na jednym spotkaniu. Rof jest ponad 20 k/s i midy cymy na 150 kulek szybko znikają, myślę, że ze 2000 kulek się na tym wystrzeli spokojnie.
 10. Może kostka się wyrobiła stykowa, może wsuwki od silnika się luzują/wysuwają, może szczotki silnika się kończą, może masz gdzieś nie zaizolowany przewód/przetarty przewód.
 11. Lufę już zamontowałem wczoraj i po wstępnym przestrzeleniu w terenie mogę stwierdzić, że jest to oryginał. Podrobiona lufa nie dałaby takich osiągów. Mam porównanie z innym promykiem i lufą km-head. Jak się uda to zrobię fotkę tego okna. W sprawie całego zamieszania odnośnie tych luf, porównywania pudełek, sprawdzania magnesem mogę tylko powiedzieć, że najsłuszniejszym testem jest sprawdzenie celności na takiej lufie;) Mam promyka z wgc, kupiony dwa lata temu. Pudełko w którym go dostałem wykazywało cechy podróbki, lufa magnes przyciąga mocniej niż ta, która doszła wczoraj (tu magnes
 12. Przed chwilą odebraliśmy paczkę z lufą dla kolegi, zamówiona w Delta shopie. Narazie tylko obejżałem z braku czasu. Martwi mnie słabe wykonanie okna gumki hu. Ktoś w tym temacie już o tym wspomniał. Więcej informacji wkrótce.
 13. U mnie spokojnie mieści się Turnigy 3-listkowa (25-50C) 11.1V 1200 mah i to z dużym mosfetem, jakim jest merf 3.2.
 14. Poważnie? Tak od razu tniecie chwyt? Kolega napisał, że śrubka jest z gównolitu, rozwierci się w mig. Raczej ciężko popsuć przy tym coś więcej, a już na pewno nie szkielet.
 15. Jeśli żadnym sposobem nie da się rozkręcić, to tak jak MrMCET radzi - rozwiercać. Najlepiej szerokim wiertłem zjechać "łepek" wtedy chwyt zdejmiesz a pozostałość wykręcisz szczypcami (powinno być za co złapać, śrubki będzie wystawać tyle, ile grubości ma chwyt)
×
×
 • Create New...