Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R5 Well Upgrade


Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na zdjęciu wyżej: prowadnica; głowica tłoka i cylindra; lufa (chwilowo jeszcze bez tłumika) - wszystkie części ze stokowego M15A4 CA, reszta Well. Zmierzona predkość wylotowa przy pomocy chrono Guarder Speeder 2000 na kulkach 0,25 Blaster 280fps.

 

Poniżej: kolba; lufa zew.; tłumik dźwięku; chwyt przedni - z MP5 Umarex.

Sprężyna główna; głowica tłoka i cylindra; prowadnica - stok CA. Zmierzona prędkość wylotowa przy pomocy chrono Guarder Speeder 2000 na kulkach 0,25 Blaster 270fps.

 

http://www.lesko.hg.pl/mp5well.jpg

Link to post
Share on other sites

chce zrobic dokladnie to samo ze swoim Welem i tu ma pytanie.

polch, czy miales jakies problemy z dopasowaniem tłumika i gripa do Wella ? i gdzie dostac i za ile takiego mp5 (sd5??) umareksa ze stala kolba i tlumikiem

 

czy moze nada sie tanie spreżynowe MP5 Cymy z airsoftgun.pl?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

polewka: jest szansa,ze da Ci to te 320 :) - średnia,ale jest. u mnie guarder 120 dał 330 ...ale zywotność szkieletu GB będzie... niesatysfakcjonująca.

 

pamiętajcie: szkielet wella to wydmuszka- cienki i tandetny- sprezyna mocniejsza niz 100 zarznie go momentalnie.

 

wiem cos o tym ;) tj wsadz- ale od razu szukaj nowego szkieletu GB.

baterie musisz tez zminic na 9,6 i silnik po jakims czasie zacznie zamulać.

 

ponadto zwróccie uwagę jakie straty robi lufa :)

 

 

sensey:

z body sprawa wyglada tak: będzie pasowac- jesli nie od razu to po drobnych przeróbkach.

 

ja miałem problem ze wsadzeniem GB CA do body ICS.wymagane szlifowanie... body wella przyjmowało ten szkielet bez problemu :)

 

Używaj polskich znaków i dużych liter na początku zdań.

[Promant]

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

A czemu nie? W końcu to zestaw do mp5...wiedzą co piszą. Co do baterii,stockowa wystarczy ale nie na długo i rof spadnie.Polecam jakąś firmową baterie 8.4 choć na dłuższą mete 9.6 w razie gdybyś coś jeszcze wymieniał.

Edited by splinter
Link to post
Share on other sites

Cześć , czy taka sprężyna nada sie do polepszenia osiągów stockowej wersji

MP5 R5 well'a ? czy jest do d*** , albo jej GB nie naciągnie ?

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=343

Czy lepiej taka

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=309

Poradzcie mi jaką kupić do ok 40-45zł aby wyciągnąć jakieś 330-340fps'ów.

O ile jest taka w tej cenie...

Edited by LHOswald
Link to post
Share on other sites

Radze m100.To jest PM więc więcej nie trzeba, a pozatym przy m100 nie bedziesz musiałzmieniać baterii,mi ciągnie spokojnie stockowa.Ilość fps na tej sprężynie jak i na każdej innej zależy też od szczelności pozostałych elementów w gb.Owiń teflonem głowice cylindra i przesmaruj wszystko ładnie,powinieneś wyciągnąc koło 300-310 fps-powiem Ci tylko tyle żebyś nie patrzył na te cyferki,zmień sprężyne i zrób tak jak mówie a zobaczysz jaka jest różnica w porównaniu do stocka. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Właśnie zamówiłem M100 , a z tym teflonem to nie wiem skąd go wytrzasnąć.

do tego mam zamiar dorzucić jedno ogniwo , tylko nie wiem skąd wziąć

pojedyńcze , bo po co mi kupować cały pakiet , kiedy stary aku będzi leżał odłogiem.

Przesmaruję. czymś .

Link to post
Share on other sites

Szukałem , i znalazłem ogniwa wszelkiej maści zdaje sie - tylko czy będą dobrze współgrać - wiecie każde jest nieco inne... sklep.batimex.pl

Jak ty niby użyłeś tej taśmy ? po za tym może jej szkodzić naoliwienie czy tam smarowanie - jak gumie oliwienie czy paliwo.

Skonkretuj jak możesz.

 

PS , mam Jednak MP5 Cyma , wkurzyłem sie jak ze sklepu snajperasg powiedzieli że nie mają Well'a i proponują cymę droższą niż gdzie indziej.

Edited by LHOswald
Link to post
Share on other sites

W którymś z tematów ktoś podawał link do ogniw KAN...ale nie pamiętam gdzie. Swoją drogą taśmą najprościej owinełem głowice cylindra dokoła i nasmarowałem smarem z warsztatu,wątpie żeby zniszczyło gume....narazie nic takiego nie zauważyłem,smar raczej konserwuje:) A co do tych ogniw to albo dasz to komuś kto będzie dokładnie wiedział o co chodzi albo po prostu kup sobie nową batke i będziesz miał święty spokój.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...