Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R5 Well Upgrade


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten gun był UŻYWANY czy coś na 98% - z airsoftgans.pl - prawie bez przyczyny

złamała sie szyna kolby , dysza nie dochodziła do uszczelki na lufie , i w ogóle

jakieś małe otarcia widać , do tego śrubka od cyngla od systemu strzelania miała

'przekręcony'gwint ! regulacja HU nie działała.

- ale po rozkręceniu już gó*no moge reklamować , a przy odbiorze od kuriera

nie mogłem niczego stwierdzić.

 

PS

Doprowadziłem go już do względnej kultury , kasuje karton z bliskiej odległości ,

kulki 0.20g latają w miarę prosto na ok 20m.

Ale chcę dojść do ok 40m...

Edited by LHOswald
Link to post
Share on other sites

20m na m100? Nie wiem,trudno mi teraz stwierdzić co sie tam dzieje i jak to naprawić,musiałbym to mieć w łapach to pewnie coś bym zauważył...dysza musi dochodzić.Przesmaruj te ruchome elementy.Jak zauważysz coś dziwnego to najlepiej zrób dobrej jakości zdjęcie i pokaż,może coś sie wymyśli.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ktoś wcześniej pisał że GB w tej replice lubi pękać. Niestety muszę potwierdzić tą wiadomość. Mój GB pękł w miejscu gdzie trzyma się w nim głowica cylindra. Awaria pojawiła się dwa tygodnie po zamontowaniu zestawu Tune-Up Kit M100 HurricnE. A tak poza tym to według mnie rzeczy które warto wymienić to głowica tłoka, dysza, prowadnica oraz można poprawić szczelność głowicy cylindra przez podłożenie czegoś pod uszczelkę na niej. Można dać pasek taśmy lub cienki sznurek.

 

Pozdrawiam Soldat

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ja generalnie w R6 miałem wstawioną sprężynę M100 MO, nie mogłem narzekać. Do tego wzmocnioną prowadnica Elementa. Nie wiem czemu kolega narzeka. Jeśli nie MO to masz jeszcze mnóstwo innych firm jak Systema, Guarder itp.

Myśle, że te dwie rzeczy to takie małe absolutne minimum. Możesz jeszcze pomyśleć o preclufie oraz sylikonowego gumce HU.

Link to post
Share on other sites

To co podajesz to sprężyna 100% CA. Ma inne oznaczenia. Z tego co pamiętam, ale moge się mylić M100 MadOniona równa się 130% CA. Na Asgshopie masz tabelę.

http://asgshop.pl/sprezyny.php

Proszę.

Bateria stockowa? Jeśli tak radziłbym wymienic na jakąś inną. Firefox, G&P. Są w dobrych cenach. Prowadnice chcesz do V2. Wszystko w środku POWINNO wytrzymać taki tunning.

Link to post
Share on other sites

Dobra powiem tak, za 200zł zmieniasz:

-sprężyne - m100 guarder - jakość przede wszystkim ( 49zł )

-prowadnica sprężyny v2. byle z metalu: czyli Deep Fire( 39zł )

-bateria (w zależności od tego czy chowasz baterię w stałej kolbie czy w chwycie przednim) ale 8.4V 1400mAh Intellect wystarczy ( 90zł ).

 

Miałem w tej mp5 właśnie taki sam zestaw i rof naprawdę ok,stockowa 8,4V a firmowa to jednak wielka różnica i mimo niektórych złych opinii na temat Intellectów ja nie miałem z nimi żadnych problemów,a miałem takie trzy.

A co do zasięgu to względem stockowych osiągów różnica kolosalna.Do tego warto trzepnąć teflon fix i dobrze przesmarować układ. Z czasem wymiana łożysk mile widziana bo plastikowe nie dają zębatkom odpowiedniej stabilności.Same zębatki (XYT) w teorii przy M100 nie powinny się zjechać,u mnie sprawowały się wzorowo.O silnik nie ma się co martwić.

 

Edit:

 

Anioł: tą sprężyne co podał to 100m/s (czyli 130%)

A m100 Mad Oniona Jest porównywalna z m110 a nawet m120 innych firm,zatem oznaczenia są źle dobrane i dlatego też nie pakowałbym takiej sprężyny do empepiateczki. Tak samo Deep Fire, bo niby dlaczego w tuningu Levelu I na asgshopie wstawiają m110 Guardera albo m100 Deep Fire? Bo dają tyle samo fps a są inaczej oznaczone. Żeby nie zmylić (systema,guarder dobrze oznaczają sprężyny)

Edited by splinter
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

witam. Mam zamiar trochę przerobić mojego wella a mianowicie wstawić kolbę składaną i dlatego przeciągnąłem kable do przodu ale teraz pytanie: jaka bateria mieści się do chwytu przedniego?(chodzi mi o jak największą pojemnośc). Napięcie 8.4V. z góry dzięki za odp. Aha dla ułatwienia dodam tylko że chodzi mi o tą replikę http://img518.imageshack.us/my.php?image=p8030512vq7.jpg

Edited by KrzysiekplX
Link to post
Share on other sites

Ja w swój stary mp5 włożyłem tylko:

M110

Pełny cylinder,typu "0"

Preclufa - nie pamiętam jakich to było wszystko firm.

Ale najważniejsze okazało się uszczelnienie dysza/HU

i wyregulowanie HU, na kulkach 0,20g.

Spokojnie można trafić w sylwetkę ludzką na 50m a nawet więcej.

To chyba dobry wynik jak na krótki pistolet maszynowy ? :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...