Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Proszę o podpowiedzi :) M4 & M203


Recommended Posts

Wpadłem na pomysł coby do swojego M4 ICS'a dołożyć zabytek czyli wymontowany z M16A1 Academy (rocznik około 1990) granatnik M203. Wygląda to tak:

 

m4012wi.th.jpg

 

m4021qr.th.jpg

kwestia dziwnego koloru do pomalowania bo poprzednia broń czyli

 

M16A1&M203 była w takim właśnie "stalowoszarym" kolorze

 

m4035aw.th.jpg

 

m4041pl.th.jpg

 

Problem zrobił się natomiast z baterią :( Bo nie bardzo jest gdzie ją upchnąć :( Wpadłem na pomysł że skoro granatnik ma tylko "wyglądać" to może wsadzić baterię do granatnika? można by odrazu "zbudować" większą baterię bo jest tam trochę miejsca :)

 

Jakieś może inne pomysły??

Link to post
Share on other sites

"Granatnik" to najtańszy i najszybszy sposób.

Inne:

- ready mag z baterią z "zapasowym" magazynku - moim zdaniem nie ma zalet, same wady;

- puszka AN/PEQ - musiałbyś i tak dokupić krótką szynę i przykręcić ją do gripa - nie byłoby to stabilne;

- kolba "special forces" Star lub CA - najlepsze, ale najdroższe rozwiązanie - wchodzi bateria large - musiałbyś kupić kolbę i baterię - razem pewnie z 500,- PLN;

- kolba "tactical" SRC (z taiwangun) - podobna do "special forces", ale na wąskie ogniwa - powinno wystarczyć przelutowanie baterii, której używałeś dotychczas. Do tego na pewno znacznie tańsza.

 

Ściskam,

Czoper

Link to post
Share on other sites

Chyba zostanę przy koncepcji granatnika. Wczoraj wieczorem siedząc "na tronie" (tam zawsze się najwydajniej myśli :P )wpadłem na następny pomysł:

Bateria w granatnik, ale najpierw w piankową "rurę/owijkę" taką jakimi się izoluje rury CO zaślepiona z obu końców i dodatkowo bateria zawinięta w folię ALu. Myślę że takie "opatulenie" baterii w granatniku pozwoli na spokojne strzelanie w mrozach. Jak się zbuduje i przetestuje (chyba dopiero na Labianie) nie omieszkam opisać co i jak :)

 

Dzięki za podpowiedzi myślę nad puszką AN/APQ ale narazie tylko myślę może kiedyś :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...