Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LAM do Mk23 SOCOM


Recommended Posts

Kupowalem mojego SOCOM'a KJW z nadzieja ze kiedys sprawie sobie do niego taka zabaweczke, jaka oferuje standardowo KSC w swojej replice :

 

http://www.planetairsoft.net/review-mk23.htm

 

Niestety, okazuje sie, ze tej milej atrapki systemu LAM nie mozna nigdzie dostac... Wie ktos cos moze na ten temat? Przed zakupem wszyscy zwiazani z airsfotem ludzie zapewniali mnie, ze "akcesoriow jest od cholery i na pewno takie cos znajde"... Okazuje sie, ze jednak nie... Akcesoria przystosowane do RIS'a nie pasuja, poniewaz spod nie jest plaski, lecz polokragly. Pytam zatem - wie ktos gdzie w Polsce kupic ten przesliczny LAM do MK23?

Link to post
Share on other sites

można kupić socoma z TM i z niego zdjąć;) Inna możliwość to zakup przejściówki na RIS i montowanie do niego akcesoriów metodą tradycyjną. Osoby z talentem plastycznym moga się pokusić o wyżeźbienie tego samodzielnie. Jest tylko następujące pytanie: czy warto pakować tyle kasy w taki tani pistolet? Sama przejściówka na ris przekracza jego wartość...

Link to post
Share on other sites

Nie tak znowu nigdzie :wink: ale cena nie zachęcą(zwłaszcza że aby to jako tako działało trzeba w tym pogrzebać – wymiana białej/niebieskawej diody na jakąś mocniejszą lub żarówkę xenon/halogen + opcjonalnie laser w miejsce LED czerwonej):

http://www.airsoft-war4.com/details.php?pid=133

 

Ja do taniego socoma pokombinował bym sam – zakup „gotowca” jest po prostu nieopłacalny…

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...