Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

C&C Generals: Zero Hour


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

to trafił swoj na swego:D:D ja takze jestem ogromnym fanem tej gry i równiez za długo w nią nie gram:D:djednak nabyłem odpowiednia wiedze by grac w nią jak najlepiej.Obecnie przechodze poraz 2 kampanie chin.Co do strategii to ja polecam doskonałą rozbudowe a dopiero potem atak.Ale to w duzej mierze zalezy od gracza:D:dCo do generałów:najbardziej cenie genwerała Tsing Shi Tao.Ma fajne jednostki i stosunkowo wygodnie mi sie nim gra:D;d osobiscie zaesze dąze do uzyskania jak najwiekszej liczby broni masowego razenia i przewaznie mam około 10 bomb atomowych:D:D(ale ze mnie maniak co nie:P:P)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma wyjść 3 cześć Generalsa ale ja i tak narazie zostanę przy Zero hour :D A tak apropo to strategia defensywna nie sprawdza się grając przez neta z graczami pro. Oni zamiast obrony budują masę jedostek i bez problemu niszczą obrone zbudowaną przez ten czas. Są jeszcze inne techniki jak np. zbudowanie hamviego i obsadzenie go piechota rakietowa jak najszybciej po rozpoczeciu gry. Wtedy zazwyczaj przeciwnik nie jest przygotowany na szybki atak. Zaś grając AŚW wysyła się jednego robotnika w pobliże bazy wroga ( ale tak żeby Cię nie zauważył ) i budujesz tam tunel. Kiedy on buduje obrone w mozliwych przejściach ty atakujesz go grupką piechoty i działkami czterolufowymi od tyłu gdzie prawdopodobnie nie ma obrony :) jest jeszcze dużo możliwości ale nie chcę mi się pisać:P Pozdro

Link to post
Share on other sites

tak nan marginesie to skąd moge wziąsc screany z Cold WAr Crisis Mod??Z gory dziekuje :P:P

 

ostatnio na gg odezwqał sie do mnie któs kto chciał zebym zagrał w C&C.JA na to tak:Ja moge grac dacie mi znac to zainstaluje i pogramy.Ale czy gracie z dodatkiem czy bez??Ja preferuje z dodatkiem a co do strategii to mocne wojsko silna gospodarka.Nigdy nie atakuje małymi grupkami a jesli juz tov tylko w tedy gdy wiem ze wróg jest mocno rozwiniety zarłówno pod wzgledem gospodarczym jak i militarnym (oczywiscie nie zdradzam wam całej mojej strategii a ten tekst to 1/89 z całej strategii)

 

Czekam na propozycje odnosnie wspólnej gry.

 

pozdrawiam

 

wasz rogal the master:):)

Link to post
Share on other sites

No ja bym chętnie zagrał w generalsa ( zero hour oczywiście ) online na hamachi :D:D Jak stworze server to dam znać jak się nazywa i hasło podam. A tak apropo to na jakim modzie grasz?? Daj linka jak coś. Ja grałem na Rebornie 6 ale są z nim problemy jak gra się przez neta niestety dlatego zadowoliłem się dodatkiem podnoszącym AI komputera :)

Link to post
Share on other sites

ładnie rzecz ujmując tio ja mam oryginała;)

napisz do mnie to sie zgadamy i ja zainstaluje sobie Generalsa.Jesli znasz jakies mody albo stronke gdzie sa do sciągniecia jaies mody do tej gry to wrzuc tu kilka linkow.Jesli nie to trudno.Mam nadzjeje ze jakies mody albo inne fazy do tej gry są ;p;p

 

pozdrawiam;p;p

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...