Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Grafa calkiem,calkiem,ale strasznie pamieciozerna(przynajmniej u mnie-IMHO grafa farcry ma wiekszy potencjal a mniej pamieci zre u mnie)a sama gra to kibel straszny.Zero strachu podczas rozgrywki-potworek z dziury,potworek spod schodow itd.To wszystko juz bylo.A lepsza atmosfere ma moim zdaniem F.E.A.R,duzo bardziej schizujaca i pomyslowa.Doom 3 jest jak kiepski horror,tak straszny ze az nudny (przynajmniej ja mialem takie odczucia).

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
Guest Carmack

Wraz z upływem czasu - stwierdzę, że Doom 3 był/jest średni, natomiast silnik, na jakim został zbudowany to już całkiem inna historia. O czym mamy okazję przekonywać się w coraz większej ilości gier na owym engine'ie powstałych.

 

Tak czy owak - ciasno i niezbyt jasno.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Gra nie straszy klimatem, tylko wymaganiami sprzętowymi :cry:

No nie przesadzaj

 

Na moim byłym/starym sprzęcie ( Radeon 9700, Athlon 2500+, 1 GB Ram ) gierka chodziła co najmniej dobrze w 1024x768 4xAA 16xAF ustawienia high ale wyłączone cienie i specular.

 

w timedemo demo1 miałem 38 fps przy tak wysokich ustawieniach jakości

Link to post
Share on other sites

I to wlasnie sa ekstremalne wymagania sprzetowe.... Wlacz wszystkie detale na full i znajdz sprzet na ktorym to chodzi pieknie (60 fps). I podstawowe pytanie : czy taki komputer jest tanszy niz PS3 (najbardziej zaawansowana technologicznie konsola)? A wlasnie...

Link to post
Share on other sites

I to wlasnie sa ekstremalne wymagania sprzetowe.... Wlacz wszystkie detale na full i znajdz sprzet na ktorym to chodzi pieknie (60 fps). I podstawowe pytanie : czy taki komputer jest tanszy niz PS3 (najbardziej zaawansowana technologicznie konsola)? A wlasnie...

Na moim obecnym chodzi już pięknie ( chyba 87 fps w timedemo demo1 ale dawno sprawdzałem ) na ustawieniach ULTRA, wszystko ON, 1024x768 , 4xAA 16xAF ... a sprzętu nie mam jakiegoś rewelacyjnego ( Rateon X1950PRO, 2 GB RAM , AMD X2 3600+ ). W 1680x1050 też można te 50 fps uzyskać ale chyba cienie musiałem wyłączyć aby było ultra płynnie ( 50-60 fps ).

 

Generalnie gra jest całkiem całkiem ( nie wymagajmy cudów ;) ).

 

ps. taki komputer jest tańszy niż PS3

Edited by Smith
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Moja opinia w przeciwieństwie do waszych tutaj przedstawionych jest wręcz pzeciwna.Grę oceniam bardzo dobrze,fabuła taka sobie choć akcja to refunduje:))Najlepszy efekt się uzyskuje grając przy zestwie głosników przeznaczonych na kino domowe(zubufery ch..je muje dzikie węże)bo dopiero wtedy gra wywoluje lęki i strach,dzwięk robi naprawdę klimat w tej grze.Co do grafiki to jest naprawdę przyzwoita , prawdą jest o czym tu koledzy piszą że gra ma astronomiczne wymagania sprzętowe by oczywiscie osiągnąc poziom ultra.Przy sprzęcie który posiadam(intel pentium 3(2,8ghz),512ddr2,radeon 128mb) nie musiałem strasznie skąpic z detalami.Moja ocena gry 9/10

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Doom 3 to klasyk w tym momENcie :) Grałem we wszystkie możliwe wersje tej gry łącznie z modami i wersją podpakowaną graficznie do poziomu Q3.

 

Chociaż dla mnie osobiście gra nie jest aż tak bardzo straszna - raczej czułem się w niej na swoim miejscu :) Ale bez 2 modów gra jest trochę miekka. Jeden poprowia działąnie strzelby (mniejszy rozrzut, mniej śrucin), drugi bardzo opóźnia znikanie ciał a zombie wogóle się nie rozpuszczają :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...